Zotter Schokoladen Bio karmel i cytryna, 70 g
Wyjątkowe połączenie słodkich i kwaśnych aromatów
21,99 zł
(314,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Pyszna kuwertura karmelowa
- Delikatne masło karmelowe
- Z nugatem migdałowym i cytryną
Opis
Otoczona delikatną polewą z karmelowej czekolady znajduje się warstwa miękkiego karmelu zmieszanego z masłem.
Owocowy kontrast zapewniają kwaśne, chrupiące kawałki cytryny zatopione w migdałowej warstwie nugatu uszlachetnione białą czekoladą.
Owocowo-słodka uczta, która zabierze Twoje kubki smakowe w ekscytującą podróż.
| Nr art.: | ZSM-16937 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403076384 |
| Numer producenta: | 16937 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Pochodzenie: | Austria |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
| Pochodzenie surowca: | Austria |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], 13 % migdały[2], Masło[2], bita śmietana[2], karmelizowane mleko w proszku[2] (5 % odtłuszczone mleko w proszku[2], cukier[2]), syrop cukru inwertowanego[2], cytryny liofilizowane[2] (4 % cukier[2], koncentrat soku z cytryny[2], mango[2], skrobia[2]), pełne mleko w proszku[2], chrupki karmelowe[2] (3 % surowy cukier trzcinowy[2], Glukosesirup[2], Masło[2], sól morska, Emulgator (laktoza[2] (soja))), mleko pełnotłuste [2], odtłuszczone mleko w proszku[2], masa kakaowa[1], cytryna w proszku[2] (1 % koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), słodka serwatka w proszku[2], cukier trzcinowy[1], sól kamienna, Emulgator (laktoza[2] (soja)), koncentrat soku z cytryny[2], strąki wanilii w proszku [1], cynamon[1], kwiaty róży[2]
- ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem 47% / z kontrolowanych upraw ekologicznych
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2416 / 577 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 20 g |
| węglowodany | 52 g |
| w tym cukier | 49 g |
| białko | 5,9 g |
| sól | 0,53 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio karmel i cytryna
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.