Zotter Schokoladen H2O Superfood

Czysty i mocny

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Zainspirowany przez Majów i ich itradycyjnej kultury czekoladowej , która w Belize jest nadal bardzo aktualna ,wynalazł Józef Zotter tą ciemną czekoladową ganache według starej recepty Majów na podstawie wodnej. Kakao i woda są najistotniejsze i podstawą całej kultury czekoladowej. Przyprawiona została to ciemna czekoladowa ganache z niesamowitą ilością Superfood składników jak: sok aronia, maca, kandyzowany imbir , kardammon, chili i proszek Moringa.

Również w kuwerturze siedzi moc Superfood . W tym celu zostało przerobione kakao peruańskie na zasadzie " surowe" i nie prażone , ale tylko suszone w 70 ° C . Ponieważ podczas mielenia i konszowania powstaje ponownie ciepło , giną przeciwutleniacze i dlatego zostaje ta kuwertura ,po opracowaniu ,wzbogacona składnikami Superfood jak: akai, proszek Matcha zielonej herbaty , glony Chlorella, grzyby Reishi , proszek maca, tylko w małych dawkach , abyś nie mógł od razu latać. Ogólnie bardzo korzenna , z odświeżającą nutą kardamonu i imbiru i na zakończenie z posmakiem chili.

Marki: Zotter Schokoladen
Pochodzenie: Austria
Dodatkowe informacje

Składniki:
Masa kakaowa °, surowy cukier trzcinowy °, syrop fruktozowo-glukozowy °, masło kakaowe °, kokosowy cukier °, Aronia sok° (4%), imbir °, Acai proszek ° (0,3%), kardamon °, sól, Maca proszek ° (0,1% ), Moringa proszek ° (0,1%), Matcha - zielona herbata w proszku ° (0,02%), Chlorella w proszku ° (0,02%), Chili "Bid's eye" °, Reishi proszek ° (0,01%)
Kakao: co najmniej 75% w Superfood czekoladzie °

Może zawierać śladowe ilości orzechów, orzeszków ziemnych, jaj, mleka, selera, soi i sezamu.

Wartość odżywcza 100g
Energia kcal 495
Energia kJ +2.054
Tłuszcz 37
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe 23
Węglowodany 31
- w tym cukier 25
Laktoza (cukier mleczny) <0,1
Białko 7.9
Sól 0.2

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen H2O Superfood

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "H2O Superfood", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder