Zotter Schokoladen Tango z mango, 70 g
Owocowo orzeźwiająca przyjemność dopełniona szlachetną czekoladą
21,99 zł
(314,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Nadzienie z ganache z mango i odrobiną cytryny
- Spowity ciemną czekoladą
- Nie zawiera alkoholu
Opis
Pierwsza warstwa nadzienia składa się z kuwertury z mango, a także z nugatu z orzechów nerkowca oraz odrobiny cytryny, zaś druga warstwa powstała z konfitury cytrynowej i białej czekolady. Całość pokrywa ciemna czekolada o zawartości 70% kakao.
| Nr art.: | ZSM-16501 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006403052784 |
| Numer producenta: | 16501 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair, Fairtrade |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
Składniki
Wszystkiego najlepszego
rohrzucker[3], masa kakaowa[3], masło kakaowe[3], syrop glukozowy[1], mleko pełnotłuste [1], puree z mango[1], suszone mango[1], sok cytrynowy[1], pełne mleko w proszku[1], jogurt z odtłuszczonego mleka w proszku[1], odtłuszczone mleko w proszku[1], koncentrat soku z cytryny[1], orzechy nerkowca[3], słodka serwatka w proszku[1], lecytyna sojowa[2], cukier trzcinowy[3], cytryna w proszku[1] (koncentrat soku z cytryny[1], skrobia kukurydziana[1], cukier[1]), kurkuma[1], sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1], cynamon[1], 70 % min. zawartość kakao (w gorzkiej czekoladzie)
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
- Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej
- Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 75% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, orzeszków ziemnych, jajek i sezamu.
Wartość odżywcza
Wszystkiego najlepszego
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2102 / 502 kj / kcal |
| tłuszcz | 33 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 20 g |
| węglowodany | 45 g |
| w tym cukier | 40 g |
| białko | 5,5 g |
| sól | 0,2 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Tango z mango
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.