Alnatura Bio Taboulé, 200 g
Sucha mieszanka na sałatkę z kuskusem
8,99 zł
(44,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Orientalny smak
- Jakość organiczna
- Szybkie i łatwe przygotowanie
Opis
Alnatura organiczne Taboulé zawiera warzywa i zioła oraz kuskus. Ta sucha mieszanka pozwala szybko i łatwo przygotować pyszną sałatkę z kuskusem. Wystarczy dodać wrzącą wodę i cieszyć się nią jako przystawką, daniem głównym lub dodatkiem w zaledwie kilka minut.
| Nr art.: | MM-145783 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 4104420241671 |
| Numer producenta: | 145783 |
| Marki: | Alnatura |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, G - mleko, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g[1] |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 481 / 115 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 21 g |
| w tym cukier | 1,4 g |
| substancje balastowe | 3,5 g |
| białko | 4,3 g |
| sól | 1,11 g |
- przygotowane
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Bio Taboulé
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.