Ankerkraut Marynata piwna, 75 g
Chmielowy smak potraw z grilla
25,99 zł
(346,53 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Mieszanka do steków i kiełbasek
- Wymieszać 2 łyżki stołowe z 50 ml piwa
- Idealny do grillowania
Pasujące produkty
Opis
Udoskonal swoje potrawy z grilla dzięki wyśmienitej marynacie, która przenosi aromat chłodnego piwa bezpośrednio na ruszt. Mieszankę wystarczy wymieszać z odrobiną piwa, aby nadać stekom lub kiełbaskom wyjątkowy smak i soczystość. W ten sposób można stworzyć relaksującą atmosferę podczas następnego grillowania i smak, który idealnie pasuje do słonecznego popołudnia przy grillu.
| Nr art.: | AK-4062988840869 |
|---|---|
| Zawartość: | 75 g |
| EAN: | 4062988840869 |
| Numer producenta: | 4062988840869 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Może zawierać śladowe ilości: | L - seler, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
sól morska, chipsy pomidorowe (pomidory, skrobia kukurydziana), Cebula, czosnek, papryka słodka, różowe jagody, wędzone jalapeno (papryczka jalapeno, dym), lubczyk, pieprz kubeba, bazylia, trybula, cząber,
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1185 / 283 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,7 g |
| węglowodany | 39 g |
| w tym cukier | 25 g |
| białko | 9,3 g |
| sól | 14,3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Marynata piwna
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.