Zioła i przyprawy od Ankerkraut

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Forma diety
Filtr

Zioła i przyprawy: 8 artykułów

Ankerkraut Mielona papryka wędzona

Ankerkraut Mielona papryka wędzona, 80 g

  • Wspaniały zapach wędzonki
  • Idealna do gulaszu i na grilla
  • Delikatny zapach
27,69 zł 30,99 zł (346,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Mielona papryka słodka

Ankerkraut Mielona papryka słodka, 70 g

  • Suszona i mielona
  • Łagodny słodki smak
  • Tradycyjna dla gulaszu
21,66 zł 24,99 zł (309,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Mielony cynamon

Ankerkraut Mielony cynamon, 75 g

  • Bardzo uniwersalna przyprawa
  • Przypomina Boże Narodzenie
  • Idealny do przepisów z Dalekiego Wschodu
21,66 zł 24,99 zł (288,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Birdseye chili całe

Ankerkraut Birdseye chili całe, 35 g

  • Jeden z najostrzejszych gatuków
  • Do 100.000 w skali Scoville’a
  • Owocowy aromat
25,68 zł 28,99 zł (733,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Płatki chili

Ankerkraut Płatki chili, 65 g

  • Czerwone, połamane chili
  • Z pestkami
  • Dobrze ostre
23,67 zł 26,99 zł (364,15 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Chipotle Chili

Ankerkraut Chipotle Chili, 55 g

  • Ostro-wędzony smak
  • Idealna dla kuchni meksykańskiej
  • Bardzo ostra
27,69 zł 30,99 zł (503,45 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Zielone jalapeno, połamane

Ankerkraut Zielone jalapeno, połamane, 45 g

  • Typowo meksykańskie
  • Średnia do wysokiej ostrość
  • Wszechstronne
23,67 zł 26,99 zł (526,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Zmielony pieprz cayenne

Ankerkraut Zmielony pieprz cayenne, 60 g

  • Bardzo ostry gatunek papryki
  • 100% zmielone chilli cayenne
  • Wszechstronny
23,67 zł 26,99 zł (394,50 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny