Zestaw przypraw do Airfryera
Aromatyczny zestaw przypraw potraw z airfryer i piekarnika
160,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Zestaw z 6 przyprawami
- Idealne do drobiu, ryb i warzyw
- Świetny pomysł na prezent
Pasujące produkty
Opis
Ten zestaw pozwoli Ci nadać wyjątkowy charakter Twoim potrawom smażonym na gorącym powietrzu lub pieczonym w piekarniku. W skład zestawu wchodzi sześć starannie dobranych mieszanek, takich jak pieczony kurczak, kurczak po teksańsku, kurczak po bombajsku, pieczone warzywa, ryby i krewetki, a także sól do smażenia, co pozwoli na urozmaicenie posiłków. Niezależnie od tego, czy chodzi o dania mięsne, owoce morza, czy wegetariańskie dodatki – harmonijne zioła i przyprawy w szklanym słoiku z korkiem zapewniają łatwe przygotowanie i aromatyczne rezultaty.
Składniki
sól morska, papryka słodka, pietruszka, czosnek, majeranek, Nasiona kozieradki, posiekane chili, Nasiona kminku, gałka muszkatołowa
sól morska, papryka słodka, surowy cukier trzcinowy, czarny pieprz (Piper nigrum), Cebula, czosnek, wędzona papryka (papryka, dym), zmielona gorczyca, seler, skórka cytrynowa, liście laurowe, gałka muszkatołowa, pieprz cayenne
sól morska, proszek curry (kurkuma (Curcuma longa), Nasiona kozieradki, nasiona kolendry, Nasiona kminku, imbir, Chilli, Korzennik lekarski , gałka muszkatołowa, kardamon (Elettaria cardamomum), goździki), papryka słodka, kurkuma (Curcuma longa), czosnek, posiekane chili, surowy cukier trzcinowy, kminek zwyczajny, nasiona kolendry, imbir
sól morska, Cebula, czosnek, papryka słodka, czarny pieprz (Piper nigrum),
bazylia, sól morska, surowy cukier trzcinowy, czosnek, zielony pieprz, skórka cytrynowa, cytryna w proszku (koncentrat soku z cytryny, maltodekstryna), posiekane chili
76 % sól morska, papryka słodka, zmielona gorczyca, Cebula, pietruszka, 1,9 % sól wędzona (sól morska, dym), czosnek, oregano
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 758 / 181 kj / kcal |
| tłuszcz | 3,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 25 g |
| w tym cukier | 15 g |
| białko | 8,4 g |
| sól | 45 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1043 / 249 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,8 g |
| węglowodany | 38 g |
| w tym cukier | 32 g |
| białko | 8,4 g |
| sól | 26,6 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 980 / 234 kj / kcal |
| tłuszcz | 6,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,2 g |
| węglowodany | 33 g |
| w tym cukier | 28 g |
| białko | 7,1 g |
| sól | 34,3 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 733 / 175 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1 g |
| węglowodany | 25 g |
| w tym cukier | 18 g |
| białko | 6,8 g |
| sól | 45,5 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1013 / 242 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 32 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | 25,8 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 314 / 75 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 9,4 g |
| w tym cukier | 5,8 g |
| białko | 4,1 g |
| sól | 77,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zestaw przypraw do Airfryera
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.