Bauck Mühle Bio mąka gryczana, pełnoziarnista, 500 g
Drobno zmielona mąka gryczana z pełnego ziarna
16,99 zł
(33,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Naturalnie bezglutenowa
- Orzechowy smak
- Idealna do ciast, gofrów i nie tylko
Pasujące produkty
Opis
Ta bezglutenowa ekologiczna mąka gryczana jest drobno mielona z pełnego ziarna w młynie Bauck i przekonuje swoim wyrazistym, orzechowym smakiem. Mąka ekologiczna ma wszechstronne zastosowanie do ciast, chleba, gofrów, naleśników czy ciasta na makaron, wnosząc naturalne aromaty do wypieków i dań. Gryka jest z natury bezglutenowa i stanowi urozmaiconą alternatywę dla klasycznych rodzajów mąki. Mimo to każda partia jest badana w laboratorium i rejestrowana w Niemieckim Towarzystwie Celiakii, aby zapewnić bezpieczny i wysokiej jakości produkt bezglutenowy.
| Nr art.: | MM-256038 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4015637822907 |
| Numer producenta: | 256038 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, M - gorczycy, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1511 / 361 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| substancje balastowe | 3,6 g |
| białko | 12 g |
| sól | <0,01 g |
Składniki
Buchweizenvollkornmehl glutenfrei[1]
- kontrolowana produkcja ekologiczna
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio mąka gryczana, pełnoziarnista
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.