Bauck Mühle Bio płatki owsiane pełnoziarniste, drobnolistne, 475 g
Małe płatki owsiane
16,99 zł
(35,77 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bez glutenu
- Wyprodukowano z pełnego ziarna
- Wszechstronne
Pasujące produkty
Opis
Bezglutenowe małe płatki owsiane Bauck Mühle są wytwarzane ze starannie przetworzonego pełnoziarnistego owsa w jakości ekologicznej i są delikatnie walcowane na drobne płatki. Idealnie nadają się do dań śniadaniowych, takich jak musli lub owsianka, ale także do pikantnych potraw, takich jak paszteciki lub do pieczenia. Dzięki niewielkiej strukturze płatków szybko mieszają się z płynem i zapewniają przyjemnie miękką konsystencję. Płatki owsiane są przetwarzane w kontrolowany sposób bezglutenowy, dzięki czemu stanowią uniwersalną podstawę do codziennego gotowania.
| Nr art.: | MM-300938 |
|---|---|
| Zawartość: | 475 g |
| EAN: | 4015637823645 |
| Numer producenta: | 300938 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1549 / 370 kj / kcal |
| tłuszcz | 6,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,1 g |
| węglowodany | 60 g |
| w tym cukier | 0,8 g |
| substancje balastowe | 9,7 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,01 g |
Składniki
bezglutenowe pełnoziarniste płatki owsiane[1]
- kontrolowana produkcja ekologiczna
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio płatki owsiane pełnoziarniste, drobnolistne
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.