BioArt Bio Chipsy ziemniaczane Trufla, 75 g
Wykwintne chipsy z delikatnym aromatem trufli
25,99 zł
(346,53 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szlachetny, aromatyczny smak
- Chrupiące i złociście wypiekane
- Delikatnie przetwarzane
Pasujące produkty
Opis
Te chipsy ziemniaczane powstają ze starannie wyselekcjonowanych ekologicznych ziemniaków i są delikatnie przetwarzane. Chrupiące, pieczone chipsy zachwycają subtelną teksturą oraz naturalnym smakiem ziemniaków. Dodatek przyprawy truflowej tworzy eleganckie i aromatyczne doznanie smakowe na wyjątkowe chwile przyjemności.
| Nr art.: | BIOG-332859 |
|---|---|
| Zawartość: | 75 g |
| EAN: | 9006241302102 |
| Numer producenta: | 332859 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po użyciu należy ponownie zamknąć opakowanie |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1985 / 474 kj / kcal |
| tłuszcz | 24 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,5 g |
| węglowodany | 57 g |
| w tym cukier | 2,5 g |
| substancje balastowe | 4,7 g |
| białko | 5,3 g |
| sól | 1,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Chipsy ziemniaczane Trufla
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.