Kelly's Riffels Bekon i syrop klonowy, 130 g
Karbowane chipsy ziemniaczane o smaku bekonu
16,99 zł
(130,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
Kelly's
Riffels Sour Cream & Onion
Z solą z austriackich Alp
12,99 zł(99,92 zł / kg) -
-
Kelly's
Riffels Bekon i syrop klonowy
Karbowane chipsy ziemniaczane o smaku bekonu
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Hot Mango Style
Chipsy ryflowane z Austrii
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Bolognese Style
Chrupiące chipsy ryflowane o smaku bolońskim
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Właściwości i zalety
- Wyprodukowane z austriackich ziemniaków
- Dymne i słodkawe
- Wegańska receptura
Pasujące produkty
Opis
Chipsy Kelly’s Riffels o smaku bekonu i syropu klonowego to wyjątkowe połączenie słodko-słonych nut smakowych. Karbowana struktura sprawia, że są szczególnie chrupiące i dobrze zatrzymują intensywną przyprawę. Inspiracją dla tego wariantu jest popularne zestawienie smaków znane z kuchni amerykańskiej. Produkt idealnie sprawdzi się jako przekąska na spotkania towarzyskie lub wieczór filmowy. To propozycja dla osób, które lubią niebanalne i wyraziste smaki.
Składniki
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznik, rzepak[1]), naturalne aromaty, cukier, sól, cebula w proszku, przyprawa, Zakwaszacz (kwas cytrynowy)
- w zmiennych proporcjach wagowych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2181 / 521 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,9 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 4,1 g |
| substancje balastowe | 4,4 g |
| białko | 5,7 g |
| sól | 1,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Kelly's Riffels Bekon i syrop klonowy
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.