Caffarel - Turyńska tradycja produkcji czekolady

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Forma diety
Filtr

Caffarel: 3 artykuły

Caffarel Praliny z nugatem z orzechów laskowych

Caffarel Praliny z nugatem z orzechów laskowych, 125 g

  • Różne czekoladki
  • Całe, prażone orzechy laskowe
  • Delikatne i aromatyczne
57,00 zł (456,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Krem z orzechów laskowych z gorzką czekoladą

Caffarel Krem z orzechów laskowych z gorzką czekoladą, 210 g

  • Delikatny nugat
  • 40% orzechów laskowych z Piemontu
  • Bez glutenu i oleju palmowego
75,00 zł (357,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Praliny mleczne z nugatem z orzecha laskowego

Caffarel Praliny mleczne z nugatem z orzecha laskowego, 125 g

  • Całe, prażone orzechy laskowe
  • Szczególnie kremowe i aromatyczne
  • Wspaniały prezent
68,00 zł (544,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Firma Caffarel reprezentuje tradycję tworzenia czekolady w Turynie i od prawie 200 lat jest synonimem przyjemności czekoladowej na najwyższym poziomie. Najlepsze składniki takie jak kakao z Ekwadoru i Ghany oraz orzechy laskowe z Piemontu sprawiają, że kreacje Caffarela są niezrównanymi przysmakami.

Teraz możesz łatwo poznać wykwintne kreacje czekoladowe, m.in. praliny z nugatem Gianduia, Mandarinello lub Limoncello - czy jesteś gotowy na taką pokusę?