Najlepsze przyprawy i zioła od Classic Ayurveda

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Przyprawy i zioła: 22 artykuły

Classic Ayurveda Organiczne pomarańczowe imbirowe curry

Classic Ayurveda Organiczne pomarańczowe imbirowe curry, 80 g

  • Owocowa gorąca fuzja
  • Owocowo-pomarańczowy aromat
  • Ostrość imbiru
38,99 zł (487,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Mieszanka przypraw Coffee Dream Bio

Classic Ayurveda Mieszanka przypraw Coffee Dream Bio, 70 g

  • Uszlachetnia kawę
  • Z kardamonem i cynamonem
  • Skomponowana przez Udo Schneidera
34,99 zł (499,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Bio pomarańcza granat

Classic Ayurveda Bio pomarańcza granat, 60 g

  • "Suchy chutney”
  • Do sosów sałatkowych i dipów
  • Wyjątkowy smak
25,99 zł (433,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Bio Kapha Balance

Classic Ayurveda Bio Kapha Balance, 70 g

  • Harmonizuje Kapha
  • Do dań gotowych
  • Skomponowany przez Udo Schneidera
29,99 zł (428,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Organiczna Methia

Classic Ayurveda Organiczna Methia, 100 g

  • Pikantny i korzenny
  • Właściwości rozgrzewające
  • Stymulujący Kapha
38,99 zł (389,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Organiczne chili w proszku

Classic Ayurveda Organiczne chili w proszku, 100 g

  • Idealny do potraw warzywnych
  • I sosów
  • Dobrze smakuje
39,99 zł (399,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Organiczna mielona Garam Masala

Classic Ayurveda Organiczna mielona Garam Masala, 50 g

  • Dobrze określona ostrość potraw
  • Typowy indyjski smak
  • Indyjska mieszanka przypraw
34,99 zł (699,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Organiczna cała kolendra

Classic Ayurveda Organiczna cała kolendra, 60 g

  • Gorzki i ostry
  • Równoważy wszystkie 3 dosze
  • Promuje Agni
19,99 zł (333,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Bio kwiaty - sezam

Classic Ayurveda Bio kwiaty -​ sezam, 70 g

  • „Suchy chutney”
  • Na słodko i słono
  • Do udoskonalenia potraw
25,99 zł (371,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Bio Happy Man - mieszanka przypraw

Classic Ayurveda Bio Happy Man -​ mieszanka przypraw, 80 g

  • Dopasowana mieszanka przypraw
  • Specjalnie dla mężczyzn
  • Wszechstronna
34,99 zł (437,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Przyprawa Agni Queen, bio

Classic Ayurveda Przyprawa Agni Queen, bio, 80 g

  • Do curry i warzyw
  • Według receptury ajurwedyjskiej
  • Idealna również w daniach z roślin strączkowych
34,99 zł (437,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Sól kamienna (mielona)

Classic Ayurveda Sól kamienna (mielona), 1 kg

  • Bez dodatków chemicznych i środków antyadhezyjnych
  • Zawiera naturalne pierwiastki śladowe
  • Naturalna
49,99 zł (49,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Organiczne curry miętowe z kolendrą

Classic Ayurveda Organiczne curry miętowe z kolendrą, 80 g

  • Aromatyczny i świeży
  • Aromat świeżej mięty
  • Idealnie komponuje się z mlekiem kokosowym
38,99 zł (487,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Cięte liście organicznej kolendry

Classic Ayurveda Cięte liście organicznej kolendry, 15 g

  • Przyjemnie pikantny
  • Do sałatek, zup i warzyw
  • Idealny do ryb, drobiu i mięsa
24,99 zł (1 666,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Bio Oriental Lemon Garden

Classic Ayurveda Bio Oriental Lemon Garden, 70 g

  • Aromaty z innego świata
  • Idealny do ryżu i kuskusu
38,99 zł (557,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Organiczny czarny pieprz - cały

Classic Ayurveda Organiczny czarny pieprz -​ cały, 70 g

  • Pikantne składniki
21,99 zł (314,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Asafetyda mielona

Classic Ayurveda Asafetyda mielona, 100 g

  • Zapach czosnkowy
  • Obowiązkowa pozycja w każdej kuchni
  • Wzmocnienie angi
71,00 zł (710,00 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Classic Ayurveda Organiczny cały kardamon z łupiną

Classic Ayurveda Organiczny cały kardamon z łupiną, 50 g

  • Najstarsza przyprawa świata
  • Łagodny smak
  • Idealny również do curry
53,00 zł (1 060,00 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Classic Ayurveda Organiczny mielony cynamon

Classic Ayurveda Organiczny mielony cynamon, 80 g

  • Z niską zawartością kumaryny
37,99 zł (474,88 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Classic Ayurveda Mielony korzeń lukrecji

Classic Ayurveda Mielony korzeń lukrecji, 80 g

  • Do deserów
  • Może być stosowany jako herbata ziołowa
  • Stosować z umiarem
36,99 zł (462,38 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Classic Ayurveda Bio Kokos Mango Chili

Classic Ayurveda Bio Kokos Mango Chili, 60 g

  • „Suchy ostry sos”
  • Owocowa ostrość
25,99 zł (433,17 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Classic Ayurveda Organiczny tarty korzeń lukrecji

Classic Ayurveda Organiczny tarty korzeń lukrecji, 100 g

  • Do deserów
  • Może być stosowany jako herbata ziołowa
  • Stosować z umiarem
24,99 zł (249,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października