Davert Bio biała pasta migdałowa, 250 g
Aksamitne ulepszenie dla Twoich ulubionych potraw!
33,99 zł
(135,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 100% organicznych migdałów bez skórki
- Szczególnie łagodny i słodki smak
- Idealny do bowls, deserów i sosów
Podobne produkty
Opis
Doświadcz czystej przyjemności w najlepszej formie! Tylko najlepsze, obrane migdały są delikatnie blanszowane, lekko prażone i przetwarzane na jedwabiście kremowe puree do białej organicznej pasty migdałowej. Smak jest wyjątkowo łagodny i słodki, co czyni go niezastąpionym i wszechstronnym produktem w Twojej ekologicznej kuchni.
Czy to jako wysokiej jakości pasta do smarowania, do uszlachetniania smoothie i jogurtów, czy też jako sekretny składnik kremowych deserów i sosów - ten przecier zachwyca naturalną słodyczą i wysoką jakością, bez żadnych dodatków.
Uwaga:
Olej orzechowy może osadzać się na powierzchni, dlatego należy dobrze wymieszać pastę przed spożyciem.
| Nr art.: | XEC-URT-33171 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339331712 |
| Numer producenta: | 33171 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
Geröstete blanchierte MANDELN[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2650 / 633 kj / kcal |
| tłuszcz | 55 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 4,4 g |
| węglowodany | 5,7 g |
| w tym cukier | 4,8 g |
| substancje balastowe | 9,9 g |
| białko | 24 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio biała pasta migdałowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.