Davert Bio kuskus Chili sin Carne Cup, 58 g
Tex-Mex z kubka
7,99 zł
(137,76 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Pikantny smak Tex-Mex
- Z wegańskim mielonym z grochu
- Gotowe w zaledwie 5 minut
Podobne produkty
Opis
Hot & Spicy na Twoją przerwę! Ten organiczne danie z kubka z kuskusem w stylu chili sin carne przenosi ognisty smak Tex-Mex prosto do biura lub domu. Połączenie lekkiego kuskusu, bogatego w białko granulatu z grochu, kukurydzy i fasoli kidney tworzy sycący i pyszny posiłek.
Doprawiony chili, kuminem i oregano, ten wegański snack zachwyca w mgnieniu oka. Bio przyjemność, która rozgrzewa i syci – bez mięsa, ale z pełnią smaku!
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość opakowania do dużego kubka.
- Dodaj 150 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
- Pozostaw na 5 minut do napęcznienia – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64616 |
|---|---|
| Zawartość: | 58 g |
| EAN: | 4019339646168 |
| Numer producenta: | 64616 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, L - seler, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
43 % kuskus[1] (semolina z pszenicy durum[1]), 24 % Erbsenproteingranulat[1] (koncentrat białka grochu[1], sól), 7,1 % granulat pomidorowy[1] (Koncentrat pomidorowy[1], skrobia kukurydziana[1]), surowy cukier trzcinowy[1], 3,5 % kukurydza[1], 3,5 % fasola nerkowata[1], sól morska, skrobia kukurydziana[1], 1,9 % proszek pomidorowy[1], papryka w proszku[1], mąka ryżowa[1], Chilli[1], czosnek[1], oregano[1], Cebula[1], kminek zwyczajny[1], 6 % olej słonecznikowy[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 402 / 96 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 14 g |
| w tym cukier | 3,3 g |
| substancje balastowe | 3,4 g |
| białko | 6 g |
| sól | 1 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kuskus Chili sin Carne Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.