Davert Bio orkisz jak ryż w torebkach do gotowania, 250 g
Nowa gwiazda w Twoim jadłospisie
11,99 zł
(47,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Regionalna alternatywa dla ryżu
- Przyjemnie sypka konsystencja
- Uniwersalny do dań z patelni, sałatek i bowl
Podobne produkty
Opis
Ten organiczny orkisz jak ryż to sprytna, regionalna alternatywa dla wszystkich, którzy lubią różnorodność na talerzu! Dzięki specjalnemu procesowi orkisz zyskuje formę i wygodę klasycznego ryżu, zachowując przy tym swój charakterystyczny, lekko orzechowy smak.
Sypkie ziarna doskonale łączą się z sosami i nadają kolorowym daniom z patelni czy jesiennym zapiekankom odpowiednią strukturę. Kulinarna nowość w Twojej spiżarni, która w naturalny sposób łączy tradycję z szybkością przygotowania.
Błyskawiczne przygotowanie:
- 1 litr wody na woreczek doprowadzić do wrzenia z dodatkiem soli.
- Włożyć woreczek i gotować pod przykryciem przez 20 minut.
- Wyjąć za uchwyt, odcedzić, rozciąć & delektować się smakiem!
| Nr art.: | XEC-URT-14704 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339147047 |
| Numer producenta: | 14704 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
orkisz[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1419 / 339 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 62 g |
| w tym cukier | 2,7 g |
| substancje balastowe | 7,7 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,08 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio orkisz jak ryż w torebkach do gotowania
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.