Davert Bio ryż parboiled w torebkach do gotowania, 250 g
Sprytny i uniwersalny wybór na co dzień
8,99 zł
(35,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Gotowe w 10 minut
- Zawsze sypki i nieklejący się
- Idealny do sałatek, dań z patelni i zapiekanek
Podobne produkty
Opis
Ten organiczny ryż parboiled to idealny towarzysz w kuchni! Dzięki specjalnemu procesowi zachowuje cenne składniki odżywcze. Efektem jest sypki ryż o delikatnej strukturze, który się nie skleja i nie przypala.
Jako dodatek, składnik sałatek czy baza do zapiekanek – to szybkie i wygodne rozwiązanie na co dzień.
Błyskawiczne przygotowanie:
- 1 litr wody z solą doprowadzić do wrzenia.
- Włożyć woreczek i gotować pod przykryciem przez 10 minut.
- Wyjąć, odcedzić, rozciąć i delektować się smakiem!
| Nr art.: | XEC-URT-22004 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339220047 |
| Numer producenta: | 22004 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż parzony[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1453 / 347 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 77 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| substancje balastowe | 1,5 g |
| białko | 7 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż parboiled w torebkach do gotowania
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.