Davert Bio siemię lniane grubo mielone, 400 g
Dodatek energetyczny do śniadania
13,99 zł
(34,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Delikatnie zmielony dla optymalnego smaku
- Intensywnie orzechowy i aromatyczny smak
- Idealne do musli, naleśników i wypieków
Podobne produkty
Opis
To brązowe organiczne siemię lniane jest delikatnie kruszone. Dzięki swojemu charakterystycznemu, orzechowo-pikantnemu smakowi jest idealnym dodatkiem do musli, jogurtu lub kremowych kaszek. Jest to również prawdziwie wszechstronny produkt do pieczenia: czy to w pikantnym chlebie, domowych batonach musli, czy jako specjalny dodatek do naleśników bananowych - zmiażdżone nasiona zapewniają strukturę i smak, a także mają wysoką zdolność pęcznienia.
| Nr art.: | XEC-URT-41304 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 4019339413043 |
| Numer producenta: | 41304 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
brązowe siemię lniane[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2248 / 537 kj / kcal |
| tłuszcz | 44 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 5,1 g |
| nienasycone kwasy tłuszczowe | 38,7 g |
| węglowodany | 1,2 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 28 g |
| białko | 21 g |
| sól | 0,17 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio siemię lniane grubo mielone
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.