Davert Bio wegańskie gyros na bazie białka grochu, 68 g
Śródziemnomorska przyjemność bez mięsa
10,99 zł
(161,62 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Pikantny aromat gyrosa
- Na bazie grochu i bobu
- Szybkie przygotowanie
Podobne produkty
Opis
Ten organiczny veggie gyros z grochu i bobu zachwyca intensywnym smakiem i strukturą przypominającą mięso.
Idealny do pity, sałatek lub z tzatziki – pełnia smaku w roślinnej wersji.
Przygotowanie:
- Zalać 210 ml gorącej wody i odstawić na 10 minut.
- Smażyć z olejem, aż odparuje woda.
- Dodać cebulę i smażyć do zarumienienia.
| Nr art.: | XEC-URT-64117 |
|---|---|
| Zawartość: | 68 g |
| EAN: | 4019339641170 |
| Numer producenta: | 64117 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, H - orzechy, L - seler, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1344 / 321 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,4 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9 g |
| węglowodany | 15 g |
| w tym cukier | 3,6 g |
| substancje balastowe | 16 g |
| białko | 47 g |
| sól | 5,4 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio wegańskie gyros na bazie białka grochu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.