Dr. Oetker Owsianka, Czekolada (61 g)

Rozpocznij dzień od najlepszej przyjemności

5,98 zł 6,99 zł -14%

(98,03 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Rodzaj: Czekolada

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Szybkie przygotowanie
  • Idealna o poranku
  • Bogata w błonnik

Kupowane często z Dr. Oetker Owsianka, Jabłko i cynamon (48 g)

Dr. Oetker Owsianka, Czekolada (61 g) 5,98 zł (98,03 zł / kg)
Dr. Oetker Owsianka, Jabłko i cynamon (48 g) 5,98 zł (124,58 zł / kg)
Cena całkowita: 11,96 zł
Opis

Owsianka Dr. Oetker jest idealnym towarzyszem o poranku. Kaszka o wysokiej zawartości błonnika jest szybka w przygotowaniu i zapewnia doskonały początek dnia.

Przygotowanie:

  1. Wsyp zawartość saszetki do miski i dodaj 125 ml wrzącej wody. Alternatywnie można podgrzać owsiankę z 125 ml wody w kuchence mikrofalowej przez 60-90 sekund przy 600 W.
  2. Wymieszaj i pozostaw do spęcznienia na 3 minuty.
Nr art.: KAS-308874
Zawartość: 61 g
EAN: 9008200016426
Numer producenta: 308874
Marki: Dr. Oetker
Może zawierać śladowe ilości: C - jaja, F - soja, H - orzechy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

58 % płatki owsiane, cukier, pełne mleko w proszku, skrobia kukurydziana, 3 % czekolada (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, emulgator (lecytyna sojowa)), kakao w proszku o małej zawartości tłuszczu, włókno kukurydziane, 0,8 % zmielone ziarna kakaowe, sól, sole magnezowe kwasu cytrynowego

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na porcję (186 g)[1]
Zawartość energetyczna / spalania 992 / 237 kj / kcal
tłuszcz 2,9 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,2 g
węglowodany 20 g
  w tym cukier 5,8 g
substancje balastowe 3,1 g
białko 3,9 g
sól 0,18 g
  1. produkt gotowy = 61 g + 125 ml wody
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Austria, www.oetker.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Oetker Owsianka

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny