FREEDL Napoje bezalkoholowe

Tradycyjne warzenie piwa spotyka się z innowacyjnymi składnikami

FREEDL to marka bezalkoholowego piwa rzemieślniczego z Lany w Południowym Tyrolu, założona przez Marię-Elisabeth Laimer. FREEDL, jako część rodzinnego browaru Pfefferlechner, od 2022 r. realizuje cel polegający na ponownym przemyśleniu piw bezalkoholowych – kładąc nacisk na smak, naturalność i innowacyjność.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości Forma diety
Filtr

FREEDL: 4 artykuły

FREEDL Classica

FREEDL Classica, 330 ml

  • 0,0% alkoholu
  • Świeży charakter i słodowa głębia
  • Przyjemny aromat chmielowy
25,99 zł (78,76 zł / l)

Dostawa do 7 października

FREEDL Citrino

FREEDL Citrino, 330 ml

  • Lager bezalkoholowy
  • Lekkie nuty cytrusowe i subtelna słodycz słodu
  • Popularny w słoneczne popołudnia
25,99 zł (78,76 zł / l)

Dostawa do 7 października

FREEDL Bio Sparkling Tea

FREEDL Bio Sparkling Tea, 750 ml

  • Delikatnie fermentowana dla uzyskania złożonego smaku
  • Z organicznymi alpejskimi ziołami z Południowego Tyrolu
  • Bezalkoholowa alternatywa dla wina musującego i szampana
92,00 zł (122,67 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

FREEDL Calma

FREEDL Calma, 330 ml

  • 100% bezalkoholowy
  • Delikatny słodowy smak, lekka chmielowa goryczka
  • Łagodna świeżość
25,99 zł (78,76 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny