Pyszne kremy prosto z Włoch
Kremy: 5 artykułów
Galup Krem kakaowo-orzechowy, 200 g
- Bardzo kremowy
- Delikatna nuta orzechów
- Subtelny smak kakao
54,37 zł 78,00 zł (271,85 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Galup Krem pistacjowy do smarowania pieczywa, 200 g
- 41% prawdziwych sycylijskich pistacji
- Wyprodukowany z wysokiej jakości oliwy z oliwek
- Cudownie kremowy i o intensywnym smaku
67,19 zł 96,00 zł (335,95 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Galup Krem Zabaione al Marsala, 250 g
- Tradycyjny włoski przepis
- Idealny do panettone i słodkiego pieczywa
- Idealny sam lub z kawą
56,56 zł 81,00 zł (226,24 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Galup Krem orzechowy, 200 g
- 50% orzechów
- Łatwy do smarowania
- Do pieczywa i deserów
49,37 zł 71,00 zł (246,85 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Galup Krem kasztanowy, 350 g
- Słodka pasta do smarowania
- Orzechowo-słodki smak
- Również do deserów
60,00 zł (171,43 zł / kg)
Dostawa do 7 października
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.750 art.