Greenomic Fettuccine z bazylią i cytryną, 250 g
Rewelacyjnie wygląda i smakuje
31,99 zł
(127,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Makaron z semoliny z pszenicy durum
- Delikatnie aromatyzowany
- Bez jajka
Opis
Wykonane z semoliny z pszenicy durum przy użyciu tradycyjnego procesu z brązu „al bronzo”, fettuccine nie tylko fantastycznie wygląda, ale także zapewnia doskonały smak na talerzu. Makaron uszlachetniono bazylią, szpinakiem i sokiem z cytryny. Receptura została delikatnie doprawiona i nie zawiera jajek.
Składniki
semolina z pszenicy durum, bazylia, szpinak, sok cytrynowy, aromat
Wyprodukowano we Włoszech dla Greenomic
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1486 / 355 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 71,6 g |
| w tym cukier | 2,8 g |
| białko | 12,5 g |
| sól | <0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Greenomic Fettuccine z bazylią i cytryną
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.