Makaron i Risotto od Greenomic

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Makaron i Risotto: 22 artykuły

Greenomic Spaghetti z cytryną

Greenomic Spaghetti z cytryną, 500 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum bez jajka
  • Wyprodukowany w procesie z brązu
  • Z sokiem z cytryny i kurkumą
24,52 zł 33,99 zł (49,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Risotto

Greenomic Risotto, grzyb (170 g)

  • Ryż carnaroli z różnymi składnikami
  • Bez sztucznego aromatu
  • Łatwe przygotowanie
18,84 zł 20,99 zł (110,82 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Tagliatelle z truflą

Greenomic Tagliatelle z truflą, 250 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum bez jajka
  • Wyprodukowany w procesie z brązu
  • Z letnim aromatem trufli i borowików
32,12 zł 35,99 zł (128,48 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Klasyczny fettuccine bio

Greenomic Klasyczny fettuccine bio, 250 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum z jajkiem
  • Wyprodukowany w procesie z brązu
  • Szczególnie dobrze wchłania sos
30,51 zł 33,99 zł (122,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Cavatappi

Greenomic Cavatappi, 450 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum bez jajka
  • Wyprodukowany w procesie z brązu
  • Szczególnie dobrze wchłania sosy
30,51 zł 33,99 zł (67,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Fettuccine

Greenomic Fettuccine, 250 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum bez jajka
  • Wyprodukowany w procesie z brązu
  • Delikatnie aromatyzowany
30,51 zł 33,99 zł (122,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Fettuccine z bazylią i cytryną

Greenomic Fettuccine z bazylią i cytryną, 250 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum
  • Delikatnie aromatyzowany
  • Bez jajka
30,51 zł 33,99 zł (122,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Spaghetti - Klassik

Greenomic Spaghetti -​ Klassik, 500 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum
  • Bez jajka
  • Produkowany przy użyciu matryc z brązu
30,51 zł 33,99 zł (61,02 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Rose Lunghi Bucati

Greenomic Rose Lunghi Bucati, 500 g

  • Z semoliny z pszenicy durum
  • Tradycyjna produkcja
  • „Al bronzo“
34,53 zł 38,99 zł (69,06 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Cacao Waves

Greenomic Cacao Waves, 500 g

  • Z semoliny z pszenicy durum
  • Doprawiony 2% kakao w proszku
  • Do potraw słodkich i pikantnych
34,53 zł 38,99 zł (69,06 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Spaghetti - Tricolore

Greenomic Spaghetti -​ Tricolore, 500 g

  • Z semoliny z pszenicy durum
  • Wyprodukowano „Al bronzo”.
  • Z pomidorem, szpinakiem, burakiem
32,12 zł 35,99 zł (64,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Spaghetti - czosnek i chili

Greenomic Spaghetti -​ czosnek i chili, 500 g

  • Z chili, papryką i czosnkiem
  • Semolina z pszenicy durum i bez jajek
  • Produkcja „al bronzo”
30,51 zł 33,99 zł (61,02 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Al Pistacchio Siciliano

Greenomic Al Pistacchio Siciliano, 500 g

  • Stylowy design
  • Niepowtarzalny aromat
  • Wszechstronne połączenia
40,15 zł 44,99 zł (80,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Barbarossa Penne All' Arrabbiata

Greenomic Barbarossa Penne All' Arrabbiata, 500 g

  • Eleganckie opakowanie
  • Optymalna absorpcja sosu
  • Ostry i pikantny smak
32,12 zł 35,99 zł (64,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Risotto z borowikami

Greenomic Risotto z borowikami, 250 g

  • Idealne na prezent
  • Ładnie zapakowane
  • Z Włoch
30,51 zł 33,99 zł (122,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Risotto z szafranem

Greenomic Risotto z szafranem, 250 g

  • Wyjątkowa nuta smakowa
  • Barwione kurkumą
  • Wyprodukowano we Włoszech
30,51 zł 33,99 zł (122,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Risotto z truflami

Greenomic Risotto z truflami, 250 g

  • Ryż Arborio
  • Z letnią truflą
  • Wyjątkowe opakowanie
34,53 zł 38,99 zł (138,12 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Butterfly - 1960's

Greenomic Butterfly -​ 1960's, 500 g

  • Farfallone
  • Z semoliny z pszenicy durum
  • Doprawione warzywami
36,13 zł 40,99 zł (72,26 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Fusilli Napoletani

Greenomic Fusilli Napoletani, 500 g

  • Wyprodukowano bez jajek
  • Z semoliny pszenicy durum
  • W oryginalnym opakowaniu
32,12 zł 35,99 zł (64,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Spaghetti z kalmarami

Greenomic Spaghetti z kalmarami, 500 g

  • Makaron z semoliny z pszenicy durum bez jajek
  • Zabarwione prawdziwym atramentem w kolorze sepii
  • Produkcja tradycyjną metodą
32,12 zł 35,99 zł (64,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Greenomic Plecione spaghetti

Greenomic Plecione spaghetti, 300 g

  • Kreatywny wygląd
  • Makaron z semoliny z pszenicy durum bez jajka
  • Z tradycyjnych procesów brązu
64,27 zł 72,00 zł (214,23 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Greenomic Treccia Al peperoncino

Greenomic Treccia Al peperoncino, 350 g

  • Z semoliny z pszenicy durum
  • Doprawione papryczką chilli
  • Przepis bez jajka
64,27 zł 72,00 zł (183,63 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny