Greenomic Spaghetti - Tricolore, 500 g

Wyprodukowane w tradycyjnym procesie brązowania

32,12 zł 35,99 zł -11%

(64,24 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z semoliny z pszenicy durum
  • Wyprodukowano „Al bronzo”.
  • Z pomidorem, szpinakiem, burakiem

Kupowane często z Greenomic Rose Lunghi Bucati, 500 g

Greenomic Spaghetti - Tricolore, 500 g 32,12 zł (64,24 zł / kg)
Greenomic Rose Lunghi Bucati, 500 g 34,53 zł (69,06 zł / kg)
Cena całkowita: 66,65 zł
Opis

Spaghetti Tricolore firmy Greenomic są wytwarzane w Umbrii przy użyciu tradycyjnego procesu brązowania „al bronzo”. Składają się z semoliny z pszenicy durum, która została uszlachetniona pomidorami, szpinakiem i buraczkami.

Nr art.: GRE-3005
Zawartość: 500 g
EAN: 4260328815632
Numer producenta: 3005
Marki: Greenomic
Pochodzenie: Włochy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

semolina z pszenicy durum, pomidory suszone, szpinak, burak

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1520 / 363 kj / kcal
tłuszcz 1,4 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,2 g
węglowodany 73 g
  w tym cukier 3 g
białko 12,5 g
sól 0,02 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Niemcy, www.greenomic.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Greenomic Spaghetti - Tricolore

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder