Haas Musztarda ziołowa, 200 g
Wyrafinowana mieszanka ziół i delikatny smak musztardy
13,99 zł
(69,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
-
Haas
Musztarda balsamiczna
Szlachetna musztarda balsamiczna o wyrazistym smaku dla miłośników gotowania
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda angielska
Wyrazista ostrość dla smakoszy
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda sarepska
Pikantny, słodki i aromatyczny smak w wyjątkowym połączeniu
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda do potraw z grilla
Pikantna musztarda do potraw z grilla i nie tylko
17,99 zł(54,52 zł / kg) -
Haas
Musztarda chrzanowa
Delikatna ostrość chrzanu do zimnych przekąsek
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda kremska
Słodki klasyk i delikatny smak do kiełbasek
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda estragonowa
Klasyczna ostra musztarda
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Ostra musztarda do potraw z grilla
Wyrazista ostrość i grillowa przyjemność dla miłośników ostrych smaków
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda chili-jalapeño
Pikantna ostrość do grillowanych specjałów
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda figowa
Owocowo-słodka musztarda figowa idealna do desek serów
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda piwna
Wyjątkowa musztarda o piwnym aromacie i smaku tradycyjnej gospody
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda ziołowa
Wyrafinowana mieszanka ziół i delikatny smak musztardy
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda do Leberkäse (mięsa pieczonego)
Wyrazista musztarda do mięsa pieczonego, Leberkäse i przekąsek
13,99 zł(69,95 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Wegańska receptura
- Kompozycja pięciu ziół
- Idealna do doprawiania wielu potraw
Opis
Musztarda ziołowa Haas zachwyca wyjątkowo dopracowanym połączeniem pięciu starannie wyselekcjonowanych ziół. Ta harmonijna kompozycja nadaje specjałowi przyjemnie aromatyczny charakter oraz subtelny smak, który doskonale sprawdza się w wielu kulinarnych zastosowaniach.
| Nr art.: | EDH-10002994 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 90555558 |
| Numer producenta: | 10002994 |
| Marki: | Haas |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
woda, nasiona gorczycy, ocet alkoholowy, cukier, sól, chrzan, 0,7 % mieszanka ziół, przyprawy, ekstrakty przypraw
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 557 / 133 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,5 g |
| węglowodany | 14 g |
| w tym cukier | 9,6 g |
| białko | 4,8 g |
| sól | 2,6 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Musztarda ziołowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.