Czekolada firmy Hauswirth

Filtrowanie i sortowanie

Ceny
Filtr

Hauswirth: 3 artykuły

Hauswirth Mikołaj, duży

Hauswirth Mikołaj, duży, 100 g

  • Na czas adwentu
  • Rozpływa się w ustach
  • Idealny na prezent
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Produkt wyprzedany

Hauswirth Krampus i Mikołaj

Hauswirth Krampus i Mikołaj, 70 g

  • Delikatna nuta wanilii
  • Łagodny smak
  • Dopracowane kształty
15,99 zł (228,43 zł / kg)

Produkt wyprzedany

Hauswirth Mikołaj, mały

Hauswirth Mikołaj, mały, 60 g

  • Delikatny kakaowy smak
  • Idealny na okres adwentu
  • Rozpływająca się w ustach przyjemność
12,99 zł (216,50 zł / kg)

Produkt wyprzedany