Herbaria Bio Chili con Carlos, 110 g
Wyśmienita ostrość według meksykańskiego przykładu
48,99 zł
(445,36 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ciemna czekolada, chili i przyprawy
- Do potraw mięsnych i warzywnych
- Bezpieczne dla aromatu opakowanie
Opis
Ciemna czekolada, chili, sezam, czosnek, kolendra i granulki pomarańczy - co za wyrafinowana mieszanka przypraw! Nadaje chilli con carne, gulaszom, zapiekankom i sosom wyrazisty smak i pikantność. Pozycja obowiązkowa dla fanów kuchni meksykańsko-amerykańskiej.
Starannie skomponowana mieszanka z najlepszych składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Opakowanie bezpieczne dla aromatu.
| Nr art.: | HK-05004846 |
|---|---|
| Zawartość: | 110 g |
| EAN: | 4021269123732 |
| Numer producenta: | 05004846 |
| Marki: | Herbaria |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Pochodzenie: | Niemcy |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, L - seler, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
gorzka czekolada[1] (masa kakaowa[2], rohrzucker[2], masło kakaowe[2], lecytyna sojowa[1]), sól kamienna, migdały[2], sezam[2], papryka[2], żurawina[2], płatki pomidorowe[2] (Koncentrat pomidorowy[2], skrobia kukurydziana[2]), granulat cytryny[2] (sok cytrynowy[3], skrobia kukurydziana[2]), czosnek[2], kolendra[2], pieprz czarny[2], granulat pomarańczy[2] (sok pomarańczowy[3], mąka ryżowa[2]), cynamon[2], Chilli[2], goździki[2],
- emulgator / z certyfikowanej uprawy ekologicznej
- z certyfikowanej uprawy ekologicznej
- Koncentrat / z certyfikowanych upraw ekologicznych
Może zawierać śladowe ilości glutenu, orzeszków ziemnych, selera i gorczycy.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1578 / 377 kj / kcal |
| tłuszcz | 20,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,5 g |
| węglowodany | 30,2 g |
| w tym cukier | 20,1 g |
| białko | 9,3 g |
| sól | 15,9 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Herbaria Kräuterparadies GmbH, Kirchdorfer Str. 14a, 83052, Bruckmühl, Niemcy, www.herbaria.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Herbaria Bio Chili con Carlos
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.