Himmeltau - najlepsza kasza manna dla dzieci

Od 1903 roku Himmeltau oferuje sprawdzoną jakość i opracowuje najlepszą karmę z semoliny dla niemowląt i dzieci.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny
Filtr

Himmeltau: 4 artykuły

Delikatna kasza manna w płatkach, miodowa

Himmeltau Delikatna kasza manna w płatkach, miodowa, 500 g

  • Od 6 miesiąca
  • Słodzona miodem
  • Z witaminą B1
13,22 zł 14,99 zł (26,44 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Himmeltau Kasza manna do picia - miód

Himmeltau Kasza manna do picia -​ miód, 405 ml

  • Kremowa i mleczna
  • Nie trzeba przechowywać w lodówce
  • Bez konserwantów
12,42 zł 13,99 zł (30,67 zł / l)

Dostawa do 7 października

Himmeltau Delikatna kasza manna, klasyczna

Himmeltau Delikatna kasza manna, klasyczna, 600 g

  • Od 6. miesiąca życia
  • Bez dodatku cukru
  • Z witaminą B1
10,40 zł 11,99 zł (17,33 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Himmeltau Delikatna kaszka "Dobranoc"

Himmeltau Delikatna kaszka "Dobranoc", 330 g

  • Od 6 miesiąca
  • O smaku waniliowym
  • Bez dodatku cukru
13,22 zł 14,99 zł (40,06 zł / kg)

Dostawa do 7 października