Hofbauer Mozartkugel - praliny, gorzka czekolada, 160 g
Wiedeński klasyk w szlachetnej perfekcji
54,00 zł
(337,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 8 kulek
- Z wysokiej jakości składnikami
- Mieszanka wysokiej jakości składników
Pasujące produkty
Opis
Doświadcz doskonałej symfonii tradycyjnego wiedeńskiego kunsztu cukierniczego i wyśmienitej ciemnej czekolady. Hofbauer Mozartkugeln łączą w sobie najlepszy marcepan, aromatyczny marcepan pistacjowy i kremowy nugat z orzechów laskowych, tworząc harmonijną kompozycję smakową. Oblane wysokiej jakości ciemną czekoladą, te praliny oferują niepowtarzalną przyjemność dla miłośników wyśmienitych słodyczy.
| Nr art.: | LS-53258 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9003600532583 |
| Numer producenta: | 53258 |
| Marki: | Hofbauer |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
cukier, 25 % migdały, masa kakaowa, masło kakaowe, 4 % orzechy laskowe, syrop cukru inwertowanego, substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol, Invertase), 2 % pistacje, pełne mleko w proszku, Glukosesirup, odtłuszczone mleko w proszku, czysty tłuszcz maślany, lakto-n-tetraoza (lnt), Emulgator (lecytyna sojowa), ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty, 52 % min. zawartość kakao
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2085 / 498 kj / kcal |
| tłuszcz | 28 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,4 g |
| węglowodany | 51 g |
| w tym cukier | 48 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | 0,04 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Hofbauer Mozartkugel - praliny, gorzka czekolada
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.750 art.