Honig Wurzinger - wyjątkowy miód wysokiej jakości

Miód jakości ekologicznej

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości
Filtr

Honig Wurzinger: 12 artykułów

Honig Wurzinger Miód z kwiatów leśnych bio

Honig Wurzinger Miód z kwiatów leśnych bio, 1.000 g

  • Z naturalnego pszczelarstwa
  • Mieszanka nektaru i spadzi
65,00 zł (65,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger Miód kremowy bio

Honig Wurzinger Miód kremowy bio, 500 g

  • Naturalny miód z kwiatów owoców
  • Delikatnie kremowa konsystencja
38,99 zł (77,98 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Honig Wurzinger Miód akacjowy bio

Honig Wurzinger Miód akacjowy bio, 500 g

  • Neutralny smak
  • Powoli się krystalizuje
  • Dobry na kaszel
39,99 zł (79,98 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Honig Wurzinger Organiczny miód kwiatowy

Honig Wurzinger Organiczny miód kwiatowy, 1.000 g

  • Kremowy i subtelnie kwiatowy
  • Idealny do smarowania
  • Kwiaty ze styryjskiego sadu
68,00 zł (68,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger Miód leśny bio

Honig Wurzinger Miód leśny bio, 500 g

  • Płynna konsystencja
  • Cierpki smak
42,99 zł (85,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger Miód wulkaniczny bio

Honig Wurzinger Miód wulkaniczny bio, 330 g

  • Doskonały smak
  • Certyfikat ekologiczny
41,99 zł (127,24 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger Miód kasztanowy bio

Honig Wurzinger Miód kasztanowy bio, 500 g

  • Kwaśny gorzki aromat
  • Jakość z Austrii
42,99 zł (85,98 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Honig Wurzinger Organiczny miód z pyłkiem i propolisem

Honig Wurzinger Organiczny miód z pyłkiem i propolisem, 200 g

  • Kremowy i aromatyczny
  • Zawiera wiele składników odżywczych
  • Idealny na śniadanie
37,99 zł (189,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger 4 odmiany miodu - zestaw

Honig Wurzinger 4 odmiany miodu -​ zestaw

  • Najlepszy, ekologiczny miód ze Styrii
  • 4 różne rodzaje
  • Wyjątkowy smak
31,35 zł 33,99 zł

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger Miód z musem orzechowym bio

Honig Wurzinger Miód z musem orzechowym bio, 200 g

  • Z kakao w proszku
  • Nieodparty smak
  • Certyfikat ekologiczny
34,99 zł (174,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger Organiczne krople propolisu

Honig Wurzinger Organiczne krople propolisu, 20 ml

  • Żywica pszczela
  • Rozpuszczona w alkoholu
  • Do codziennego spożycia
42,81 zł 45,99 zł (2 140,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

Honig Wurzinger Miód z orzechami włoskimi bio

Honig Wurzinger Miód z orzechami włoskimi bio, 140 g

  • Dobrze smakuje z lodami i jogurtem naturalnym
  • Wysokiej jakości alternatywa dla cukru
34,99 zł (249,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Na kwitnących łąkach, w sadach, na gruntach ornych z pastwiskami pszczelimi i w lasach mieszanych wiele ciężko pracujących pszczół zbiera nektar na pyszny organiczny miód rodziny Wurzinger. Zachwyca najlepszą organiczną jakością i nieodpartym smakiem oraz jest wyjątkowym przysmakiem prosto z natury.