Kelly's Riffels Hot Mango Style, 130 g
Chipsy ryflowane z Austrii
16,99 zł
(130,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
Kelly's
Riffels Sour Cream & Onion
Z solą z austriackich Alp
12,99 zł(99,92 zł / kg) -
-
Kelly's
Riffels Bekon i syrop klonowy
Karbowane chipsy ziemniaczane o smaku bekonu
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Hot Mango Style
Chipsy ryflowane z Austrii
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Bolognese Style
Chrupiące chipsy ryflowane o smaku bolońskim
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Właściwości i zalety
- Z austriackich ziemniaków
- Wegańska receptura
- Szczególnie chrupiące
Pasujące produkty
Opis
Chipsy Kelly’s Riffels Hot Mango Style to wyjątkowa przekąska łącząca egzotyczną słodycz mango z pikantną nutą przypraw. Karbowana struktura chipsów zapewnia intensywną chrupkość i doskonale podkreśla wyrazisty smak. Harmonijne połączenie owocowej świeżości i ostrości sprawia, że każdy kęs jest pełen charakteru. Produkt świetnie sprawdzi się jako oryginalna przekąska na spotkania lub chwile relaksu. To idealna propozycja dla osób poszukujących nietuzinkowych doznań smakowych.
Składniki
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznik, rzepak[1]), naturalne aromaty, cukier, glukoza, Zakwaszacz (kwas cytrynowy), sól, papryka w proszku, cebula w proszku, imbir w proszku, czosnek w proszku, kolendra, kminek zwyczajny, mango w proszku, przyprawa, barwnik (ekstrakt z papryki)
- w zmiennych proporcjach wagowych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2177 / 520 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 3 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 4,4 g |
| substancje balastowe | 4,6 g |
| białko | 6 g |
| sól | 0,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Kelly's Riffels Hot Mango Style
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.