Ketofabrik Baton czekoladowy Peanut Chocolate, 1 szt.
Low Sugar w pysznym wydaniu
7,99 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wyprodukowano w Austrii
- 1 g cukru na batonik
- 3,6 g węglowodanów netto na baton
Opis
Jeśli uwielbiasz pełny smak, ale nie chcesz zbyt dużo cukru, batony czekoladowe od Ketofabrik są właśnie dla Ciebie. Baton Peanut Chocolate zawiera zaledwie 1 g cukru na baton - to o 90% mniej niż standardowy batonik czekoladowy. Fani keto również zyskują na wartości, ponieważ zawiera tylko 3,6 g węglowodanów netto na baton. Co więcej, są one produkowane w Austrii - pyszny przysmak, który z pewnością zadowoli Twoje kubki smakowe. Idealny na przerwę i ucztowanie bez wyrzutów sumienia!
| Nr art.: | AKF-10302 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 9120107220291 |
| Numer producenta: | 10302 |
| Marki: | Ketofabrik |
Składniki
27 % orzeszki ziemne (prażone), 20 % powłoka kakao (masło kakaowe, błonnik roślinny (kukurydza, ziemniaki), hydrolizowane płatki owsiane, masa kakaowa, Emulgator (lecytyna słonecznikowa)), Wypełniacz (podpuszczka roślinna (cynara cardunculus)), 15 % Nadzienie o smaku karmelowym (substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), dekstryna (pszenica), olej kokosowy, woda, substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), izolat białka grochu, regulator kwasowości (cytrynianu sodowego), sól stołowa), płatki kokosowe, Wiórki kakaowe, substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), masło orzechowe, kakao w proszku o małej zawartości tłuszczu, sól, słodzik (sukraloza)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na porcję (30 g) |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 632 / 151 kj / kcal |
| tłuszcz | 11 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 5,7 g |
| węglowodany | 7,8 g |
| w tym cukier | 1 g |
| w tym alkohole wielowodorotlenowe | 2,6 g |
| substancje balastowe | 7,2 g |
| białko | 3,3 g |
| sól | 0,07 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ketofabrik GmbH, Handelszentrum 16, 5101, Bergheim bei Salzburg, Austria |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ketofabrik Baton czekoladowy Peanut Chocolate
| 5 gwiazdek | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (50%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.