Khoysan Meersalz Organiczne curry w proszku średnio ostre, 100 g

Nada Twoim potrawom wyjątkowej nuty

48,99 zł

(489,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 18 wybranych składników
  • Aromatyczny smak
  • Idealny aromat

Kupowane często z Ankerkraut "R" Taco & Burrito, 190 g

Khoysan Meersalz Organiczne curry w proszku średnio ostre, 100 g 48,99 zł (489,90 zł / kg)
Ankerkraut "R" Taco & Burrito, 190 g 35,99 zł (189,42 zł / kg)
Cena całkowita: 84,98 zł
Opis

To organiczne curry w proszku jest średnio ostre i sprawi, że Twoje potrawy zostaną wzbogacone w wyjątkową nutę. 18 wybranych składników tworzą ten aromatyczny smak o idealnym aromacie. Curry udoskonali azjatyckie potrawy, rybę, ryż, zupy, sosy i pasty do smarowania.

Nr art.: KY-036
Zawartość: 100 g
EAN: 9120081920644
Numer producenta: 036
Marki: Khoysan Meersalz
Znak jakości: Znak ekologiczny UE / spoza UE
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać z dala od światła, Przechowywać w suchym miejscu
Składniki

kurkuma[1], kolendra[1], musztarda[1], sól morska, czosnek[1], Nasiona kminku[1], imbir[1], koper[1], kozieradka[1], kminek zwyczajny[1], bazylia[1], oregano[1], rozmaryn[1], Thymian[1], pieprz cayenne[1], lubczyk[1], pieprz[1], szałwia[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sandra Stefan e.U., Großmaierhof 15, Panholz 10, 3242 Texing, Austria, www.khoysan.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Khoysan Meersalz Organiczne curry w proszku średnio ostre

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder