Khoysan - sól, kreacje soli i akcesoria kuchenne

Najlepsza sól morska z Republiki Południowej Afryki

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości Forma diety
Filtr

Khoysan: 25 artykułów

Khoysan Meersalz Organiczny czarny pieprz w całości

Khoysan Meersalz Organiczny czarny pieprz w całości, 100 g

  • Najwyższa jakość
  • Z południowych Indiach
  • Intensywny aromat
48,99 zł (489,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Zestaw poznawczy

Khoysan Meersalz Zestaw poznawczy

  • Idealny do spróbowania
  • Z 9 różnymi odmianami
  • Szczegółowe informacje
71,00 zł

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Zestaw 4 szklanych odważników

Khoysan Meersalz Zestaw 4 szklanych odważników

  • Część zapasowe
  • Ze szkła bezołowiowego
  • Nadaje się do zakręcanych słoików o średnicy 7,5 cm
148,00 zł

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Naturalna sól morska

Khoysan Meersalz Naturalna sól morska, 1 kg

  • Sól podstawowa
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Czysta naturalna sól
74,00 zł (74,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Zestaw słoików do fermentacji

Khoysan Meersalz Zestaw słoików do fermentacji, 0,75l

  • Z 2-częściową pokrywka
  • Dostępne w dwóch różnych rozmiarach
  • Szklany odważnik + nasadka do fermentacji
121,00 zł

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Fleur de Sel - płatki

Khoysan Meersalz Fleur de Sel -​ płatki, 500 g

  • Zbierana ręcznie
  • Z wybrzeży Afryki Południowej
  • Finezja dla wspaniałej kuchni
128,00 zł (256,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznych ziół i kwiatów

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznych ziół i kwiatów, 1 kg

  • Ręcznie zbierane kryształki morskie
  • Bardzo aromatyczna
  • Z suszonymi płatkami kwiatów
94,00 zł (94,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sól morska z organicznymi wodorostami & ziołami

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznymi wodorostami & ziołami, 1 kg

  • Zbierana ręcznie
  • Z drobnymi ziołami i przyprawami
  • Wszechstronne zastosowanie
119,00 zł (119,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Organiczna kurkuma

Khoysan Meersalz Organiczna kurkuma, 100 g

  • Aromatyczny i korzenny smak
  • Nadaje potrawom charakterystyczny żółty kolor
39,99 zł (399,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sól morska z organicznym chili & pieprzem cayanne

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznym chili & pieprzem cayanne, 1 kg

  • Przyjemna ostrość
  • Idealna do grillowania
  • Wszechstronne zastosowanie
94,00 zł (94,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Zestaw 6 słoików

Khoysan Meersalz Zestaw 6 słoików, 0,75l

  • W zestawie 2-częściowa pokrywka
  • Dostępne w dwóch różnych rozmiarach
  • Akcesoria do fermentacji
130,00 zł

Dostawa do 6 października

Sól morska z organicznym tymiankiem cytrynowym i pomarańczą

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznym tymiankiem cytrynowym i pomarańczą, 200 g

  • Ręcznie zbierane
  • Z kontrolowanej uprawy organicznej
  • Może być stosowana do wielu wspaniałych potraw
53,00 zł (265,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Zestaw do fermentacji Mason

Khoysan Meersalz Zestaw do fermentacji Mason

  • Praktyczne akcesoria do fermentacji w jednym zestawie
  • Bez BPA i ftalanów
  • Zrównoważona metoda konserwacji
358,00 zł

Darmowa dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Fleur de Sel - kryształki

Khoysan Meersalz Fleur de Sel -​ kryształki, 1 kg

  • Zbierana ręcznie
  • Z wybrzeży Afryki Południowej
  • Finezja dla wspaniałej kuchni
148,00 zł (148,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Zestaw 4 nasadek do fermentacji

Khoysan Meersalz Zestaw 4 nasadek do fermentacji

  • Bez BPA i ftalanów
  • 1 zestaw z 4 nasadkami
  • Z zaworem jednokierunkowym
148,00 zł

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Organiczna słodka papryka

Khoysan Meersalz Organiczna słodka papryka, 100 g

  • Od drobnych rolników ekologicznych
  • Bardzo aromatyczna
  • Genialny czerwony kolor
53,00 zł (530,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczne płatki Seelattich - glony morskie

Khoysan Meersalz Organiczne płatki Seelattich -​ glony morskie, 30 g

  • Intensywny smak
  • Cenny suplement diety
  • Wszechstronne zastosowanie
53,00 zł (1 766,67 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Sól morska z organicznym czosnkiem i pietruszką

Khoysan Meersalz Sól morska z organicznym czosnkiem i pietruszką, 1 kg

  • Klasyczna sól uniwersalna
  • Z odrobiną czosnku
  • Zbierana ręcznie
88,00 zł (88,00 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Organiczna Palmaria palmata płatki krasnorostu

Khoysan Meersalz Organiczna Palmaria palmata płatki krasnorostu, 50 g

  • Bogate w cenne składniki
  • Dobra przyprawa
  • Wszechstronne
71,00 zł (1 420,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Naturalna sól morska - gruba

Khoysan Meersalz Naturalna sól morska -​ gruba, 1 kg

  • Ręcznie zbierana naturalna sól
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Idealna również do użytku zewnętrznego
74,00 zł (74,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Organiczna sól "pieśń słońca"

Khoysan Meersalz Organiczna sól "pieśń słońca", 200 g

  • Witalna przyprawa spożywcza
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Z drobnych ziół i przypraw
213,00 zł (1 065,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Organiczne płatki wodorostów - Nori

Khoysan Meersalz Organiczne płatki wodorostów -​ Nori, 70 g

  • Wspaniały smak
  • Cenne uzupełnienie diety
  • Wszechstronne zastosowanie
80,00 zł (1 142,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Tłuczek do warzyw

Khoysan Meersalz Tłuczek do warzyw

  • Akcesoria do fermentacji
  • Z twardego drewna
  • Wyciska sok z warzyw
121,00 zł

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Organiczne curry w proszku średnio ostre

Khoysan Meersalz Organiczne curry w proszku średnio ostre, 100 g

  • 18 wybranych składników
  • Aromatyczny smak
  • Idealny aromat
48,99 zł (489,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Khoysan Meersalz Bio Bashir special

Khoysan Meersalz Bio Bashir special, 250 g

  • Ciepłe-korzenne nuty
  • Ogień na podniebieniu
  • Idealny do warzyw i mięsa
137,00 zł (548,00 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Khoysan ogrody morskie położone są na wschodnim wybrzeżu Afryki południowej, w pobliżu St. Helena Bay, około 180 kilometrów od Kapsztadu. W 1996 roku można było po raz pierwszy zbierać ręcznie sól ze specjalnych małych basenów - promiennie białe kryształki soli, które wyśmienicie smakują.