Kürbishof Koller

Szlachetne przysmaki z dyni

W dyniowej pracowni Kürbishof Koller powstają najlepsze dyniowe specjały, które zachwycą nawet wymagające podniebienia. Olej z pestek dyni, chutney i pesto ukazują całą różnorodność smaków styryjskiej dyni olejowej i urzekają niepowtarzalnymi aromatami i niezrównanym smakiem.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości
Filtr

Kürbishof Koller: 16 artykułów

Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka

Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka, 1 l

  • Z chronionej geograficznie uprawy
  • Tradycyjne przetwarzanie
  • Smak orzechowy
146,00 zł (146,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Mała dynia w miodowej marynacie

Kürbishof Koller Mała dynia w miodowej marynacie, 200 g

  • Chrupiąca przyjemność
  • Mała dynia patison
  • Idealna do sera
37,99 zł (189,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG puszka

Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG puszka, 0,50 l

  • Z chronionych geograficznie upraw
  • Orzechowy smak
  • Przetwarzany przy użyciu tradycyjnych metod
80,00 zł (160,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Mąka z pestek dyni

Kürbishof Koller Mąka z pestek dyni, 500 g

  • Z makuchy
  • Nadaje się do zagęszczania zup
25,99 zł (51,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Pesto z pestek dyni

Kürbishof Koller Pesto z pestek dyni, 100 g

  • Wiele możliwości zastoswania
  • Do spaghetti i gnocchi
  • Idealne do potraw z pomidorami i mozzarellą
37,99 zł (379,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Smalec wieprzowy z pestkami dyni i truflami

Kürbishof Koller Smalec wieprzowy z pestkami dyni i truflami, 90 g

  • Z czarnymi i białymi truflami
  • Delikatna konsystencja
53,00 zł (588,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Musztarda z pestek dyni

Kürbishof Koller Musztarda z pestek dyni, 180 g

  • Delikatnie słodki smak
  • Delikatna ostrość
  • Z chrupiącymi pestkami
35,99 zł (199,94 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pestki dyni z czekoladą i czerwonym winem

Kürbishof Koller Pestki dyni z czekoladą i czerwonym winem, 80 g

  • Dobrze posortowane
  • Całkowicie świeże
23,99 zł (299,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Makaron z dyni

Kürbishof Koller Makaron z dyni, 350 g

  • Z miąższu dyni
  • Delikatnie słodkie nuty
  • Bez jajka
31,99 zł (91,40 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Smalec truflowy

Kürbishof Koller Smalec truflowy, 90 g

  • Z wybranymi przyprawami
  • Wieprzowy
66,00 zł (733,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Pestki dyni z cynamonem i wanilią

Kürbishof Koller Pestki dyni z cynamonem i wanilią, 80 g

  • Idealna przekąska
  • Starannie posortowane
23,99 zł (299,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Prażone i solone pestki dyni

Kürbishof Koller Prażone i solone pestki dyni, 80 g

  • Do sałatek i gorących potraw
  • Starnnie przygotowywane
  • W papierowej torbce
23,99 zł (299,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Pestki dyni z czekoladą i pomarańczą

Kürbishof Koller Pestki dyni z czekoladą i pomarańczą, 80 g

  • Starannie przygotowane
  • Owocowe doznanie smaku
22,99 zł (287,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa

Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa, 500 g

  • Źródło białka
  • Z Austrii
34,99 zł (69,98 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Kürbishof Koller Smalec z pestek dyni

Kürbishof Koller Smalec z pestek dyni, 90 g

  • Z posiekanymi pestkami dyni
  • Smalec wieprzowy
  • Idealny do świeżego ciemnego chleba
44,99 zł (499,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kürbishof Koller Ciasteczka dyniowe

Kürbishof Koller Ciasteczka dyniowe, 150 g

  • Z kawałkami ciemnej czekolady
  • Idealne dla osób lubiących słodycze
  • Ręcznie wykonane
52,00 zł (346,67 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny