Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa, 500 g

Styryjska i po prostu dobra!

34,99 zł

(69,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Produkt dostępny od 9 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do poniedziałek, 12 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Źródło białka
  • Z Austrii

Kupowane często z Steirerkraft Styryjska fasola wielokwiatowa CNP gotowa do jedzenia, 425 ml

Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa, 500 g 34,99 zł (69,98 zł / kg)
Steirerkraft Styryjska fasola wielokwiatowa CNP gotowa do jedzenia, 425 ml 19,99 zł (47,04 zł / l)
Cena całkowita: 54,98 zł
Opis

Styryjska fasola wielokwiatowa jest doskonałym źródłem białka. Łatwe i szybkie przygotowanie - namoczyć i gotować! Idealna do przygotowania prawdziwych sałatek styryjskich.

Nr art.: KK-1004
Zawartość: 500 g
EAN: 9120017260578
Numer producenta: 1004
Marki: Kürbishof Koller
Pochodzenie: Austria
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Pochodzenie surowca: Austria
Składniki

fasola wielokwiatowa

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Kürbishof Koller, Weinberg 78, 8350 , Fehring, Austria, www.kuerbishof-koller.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Kürbishof Koller Styryjska fasola wielokwiatowa

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder