La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo, 500 g
Uwielbiany kształt i delikatne żebrowanie
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Duże i proporcjonalne skrzydła
- Pasiasty wygląd
- Formowane w brązowych płytkach
Pasujące produkty
Opis
Farfalle Rigate al Bronzo zachwycają dużym rozmiarem i harmonijnie wyprofilowanymi skrzydełkami. Jasne prążki na powierzchni nie tylko nadają makaronowi atrakcyjny wygląd, ale także podkreślają jego wyjątkowy smak. Dzięki specjalnej strukturze doskonale wiąże sos i zapewnia wyjątkowe doznania smakowe.
| Nr art.: | EDH-1006358 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 08004690106600 |
| Numer producenta: | 1006358 |
| Marki: | La Molisana |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1470 / 351 kj / kcal |
| tłuszcz | 1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukier | 4 g |
| substancje balastowe | 3 g |
| białko | 14 g |
| sól | 0,02 g |
Składniki
semolina z pszenicy durum, woda
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.