Lindt Tabliczka czekolady z alkoholem morelowym, 100 g
Aromatyczna przekąska dla dorosłych
19,99 zł
(199,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Brandy morelowa i mleczna czekolada
- Rozpływa się w ustach i ma płynne nadzienie
- Zawiera alkohol
Podobne produkty
Opis
Orzeźwiająca brandy morelowa w delikatnie rozpływającej się mlecznej czekoladzie Lindt - mistrzowsko połączony duet zachęcający do snucia marzeń lub wieczornego odpoczynku. Tabliczka idealnie sprawdzi się jako mały podarunek.
| Nr art.: | LS-119200 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 4000539119200 |
| Numer producenta: | 119200 |
| Marki: | Lindt |
| Pochodzenie: | Austria, Szwajcaria |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | zawiera alkohol |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2031 / 485 kj / kcal |
| tłuszcz | 24 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 14 g |
| węglowodany | 59 g |
| w tym cukier | 58 g |
| białko | 4,6 g |
| sól | 0,13 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Lindt Tabliczka czekolady z alkoholem morelowym
1 recenzja klienta w innym języku
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.