Praliny marki Manner

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Forma diety
Filtr

Czekoladki: 5 artykułów

Manner Miętowe czekoladki

Manner Miętowe czekoladki, 150 g

  • Miętowo-świeże
  • Z olejkiem miętowym
  • Masa cukrowa z czekoladą
12,99 zł (86,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Delikatne praliny

Manner Delikatne praliny, 150 g

  • Masa cukrowa
  • Również do dekoracji
  • Z polewą z ciemnej czekolady
12,99 zł (86,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Victor Schmidt Mozart - kostki

Manner Victor Schmidt Mozart -​ kostki, 118 g

  • Najlepsze składniki
  • Marcepanowe nadzienie
  • Idealne na prezent
28,38 zł 29,99 zł (240,51 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Kostki orzechowe

Manner Kostki orzechowe, 50 szt. (660 g)

  • Z kremem orzechowym
  • Delikatna mleczna czekolada
  • Z chrupiącymi kawałkami
152,00 zł (230,30 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Manner Cukierki z kremem nugatowym

Manner Cukierki z kremem nugatowym, 240 g

  • 20% orzechów laskowych
  • Z kawałkami wafli
  • Tradycyjna receptura
35,99 zł (149,96 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny