Manner Snack Minis czekoladowe, 3 sztuki (225 g)
Wyjątkowa przekąska w domu i na spacerze
24,99 zł
(111,07 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowo chrupiący wafel
- Krem mleczny i kakaowy z kawałkami ciastek
- 3 opakowania, każde 10 sztuk
Opis
Snack Minis marki Manner zachwycają wyjątkowym waflem o mocnym, kakaowym smaku oraz lekkim nadzieniem w dwóch odsłonach: krem mleczny i kakaowy z chrupiącymi kawałkami ciastek. Dodatkowo dolny wafel został oblany czekoladą.
W każdym opakowaniu znajduje się 10 wafelków. W tym opakowaniu znajdziesz aż 30 sztuk - idealne do próbowania i dzielenia się!
Składniki
cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, orzech kokosowy), 15 % mąka pszenna, 11 % odtłuszczone mleko w proszku, 7 % niskotłuszczowe kakao w proszku, 3 % mąka pszenna pełnoziarnista, Glukosesirup, masło kakaowe, masa kakaowa, czysty tłuszcz maślany, lecytyna sojowa[1], sól, skrobia, 0,1 % śmietana w proszku, orzechy laskowe, wodorowęglan amonu (E 503ii)[2], wodorowęglan sodu[2], węglan potasu[2], naturalny aromat
- emulgatory
- Środek spulchniający
Może zawierać śladowe ilości innych orzechów
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2165 / 517 kj / kcal |
| tłuszcz | 29 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 25 g |
| w tym proste nienasycone kwasy tłuszczowe | 2,6 g |
| w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 55 g |
| w tym cukier | 39 g |
| substancje balastowe | 3 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | 0,3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Austria, josef.manner.com/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Manner Snack Minis czekoladowe
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.