MOGLi Bio ciastka kokosowe, 125 g
Maślane ciasteczka o tropikalnym smaku
11,99 zł
(95,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Orkisz, kokos i banan
- Zawiera syrop z agawy i masło
- Bez dodatku cukru i sztucznych aromatów
Opis
Klasyczne ciastka maślane z tropikalną nutą kokosa! W swoich przyjaznych dla dzieci produktach marka Mogli używa tylko najlepszych składników z uprawy Demeter: mąka orkiszowa o łagodnym smaku, wiórki kokosowe i proszek bananowy. Słodzone tylko syropem z agawy. Ciasteczka w kształcie zwierząt zachwycą głównie dzieci, ale nie tylko.
Wskazówka: receptura nie zawiera sztucznych dodatków ani dodatku cukru.
Składniki
29 % mąka orkiszowa[1], mąka pszenna[1], 15 % Syrop z agawy[2], 13 % Masło[1], 7 % syrop z agawy w proszku[2], 6 % wiórki kokosowe[2], Bananenpulver[2], wodorowęglan sodu[3]
- Ekologiczna uprawa biodynamiczna
- składniki pochodzące z upraw ekologicznych
- Środek spulchniający
Może zawierać śladowe ilości jaj, orzeszków ziemnych, orzechów, sezamu i soi.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1985 / 474 kj / kcal |
| tłuszcz | 18 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 11 g |
| węglowodany | 68 g |
| w tym cukier | 20 g |
| białko | 7,9 g |
| sól | 0,12 g |
Ważne informacje dotyczące korzystania z przekąsek dla niemowląt i dzieci
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Niemcy, www.mogli.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla MOGLi Bio ciastka kokosowe
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.