Mutti Filety pomidorowe, 400 g

W soku pomidorowym — do sałatek, przystawek, makaronu i dań z piekarnika

9,60 zł 10,99 zł -13%

(24,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 g

Produkt dostępny od 16 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do poniedziałek, 19 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Drobno pokrojone
  • Naturalny smak
  • Do sałatek, sosów i nie tylko

Kupowane często z Rustichella d'Abruzzo Cannolicchi, 500 g

Mutti Filety pomidorowe, 400 g 9,60 zł (24,00 zł / kg)
Rustichella d'Abruzzo Cannolicchi, 500 g 26,48 zł (52,96 zł / kg)
Cena całkowita: 36,08 zł
Opis

Filety pomidorowe powstają z aromatycznych pomidorów bez skórki i są zanurzone w delikatnym sosie pomidorowym. Mają owocowy smak, mięsistą konsystencję i intensywnie czerwony kolor, dzięki czemu od razu dodają potrawom apetycznego, śródziemnomorskiego charakteru.

Świetnie sprawdzą się do sałatek, sosów, makaronu, bruschetty, dań z piekarnika oraz innych przepisów kuchni włoskiej. To dobry wybór, gdy chcesz dodać daniu wyraźne kawałki pomidorów, naturalną słodycz i pełniejszy smak.

Nr art.: UNI-890086
Zawartość: 400 g
EAN: 8005110550560
Numer producenta: 890086
Marki: Mutti
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po otwarciu przechowywać w lodówce
Składniki

obrane pomidory, sok pomidorowy, Regulator kwasowości: kwas cytrynowy

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 92 / 22 kj / kcal
tłuszcz 0,5 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g
węglowodany 3,6 g
  w tym cukier 2,9 g
białko 1,1 g
sól 0,01 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Włochy, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Mutti Filety pomidorowe