Produkty idealne na przekąskę

Szukasz pysznych przekąsek na imprezę, pysznych ciasteczek i słonych przekąsek? A może chciałbyś uszczęśliwić bliską osobę pyszną czekoladą? Znajdziesz tu słodycze z całego świata oraz różnorodne słone przekąski!

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Słodkie i słone: 1 - 30 z 1677 artykułów

Soletti Paluszki solone

Soletti Paluszki solone, 230 g

  • Praktyczne opakowanie rodzinne
  • Oryginalny przepis od 1949 r.
  • Tylko 3,1% tłuszczu
12,99 zł (56,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Torino Delikatna szwajcarska czekolada

Torino Delikatna szwajcarska czekolada, gorzka czekolada (100 g)

  • Obficie wypełniona
  • Krem z orzechów laskowych i migdałów
  • Dwa rodzaje
14,37 zł 19,99 zł (143,70 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Austria Mozartkugeln Pralinki czekoladowe

Austria Mozartkugeln Pralinki czekoladowe, 16 szt (264 g)

  • Z czekoladą, marcepanem i kremem nugatowym
  • Najsłynniejsza słodycz z Austrii
  • Kawałek kultury austriackiej
31,99 zł (121,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Maltesers Classic

Maltesers Maltesers Classic, 37 g

  • Chrupiący środek słodowy
  • Delikatna polewa czekoladowa
  • Lekkie i pyszne
6,31 zł 6,99 zł (170,54 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ragusa Baton czekoladowy

Ragusa Baton czekoladowy, Classique -​ klasyczny (100 g)

  • Całe orzechy laskowe
  • Najlepsze nadzienie pralinowe
  • 3 rodzaje
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Casali Rum-Kokos

Casali Rum-​Kokos, 750 g

  • Z rdzeniem z płynnego rumu
  • Z dużą ilością chrupiącej mlecznej czekolady
  • Pobudza wakacyjny nastrój
75,00 zł (100,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Czekolada mleczna 32% karmel i sól morska

Tony's Chocolonely Czekolada mleczna 32% karmel i sól morska, 180 g

  • 32% kakao
  • 100% bez pracy niewolniczej
  • Chrupiący karmel
20,99 zł (116,61 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mars Mixed Minis

Mars Mixed Minis, 710 g

  • 5 odmian
  • Dla większej różnorodności
  • Idealne do dzielenia się
55,00 zł (77,46 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Steirerkraft Naturalne pestki dyni

Steirerkraft Naturalne pestki dyni, 200 g

  • 100% styryjskich pestek dyni
  • Lekko prażone
  • Idealne jako przekąska, gotowania i pieczenia
15,99 zł (79,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ragusa Pudełko upominkowe

Ragusa Pudełko upominkowe, Noir -​ gorzka czekolada (400 g)

  • 3 rodzaje do wyboru
  • Najlepsze nadzienie pralinowe
  • Całe orzechy laskowe
75,00 zł (187,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pudełko kartonowe z pralinami czekoladowymi

Austria Mozartkugeln Pudełko kartonowe z pralinami czekoladowymi, 18 szt (297 g)

  • Z marcepanem i nugatem
  • Pokryta ciemną czekoladą
  • Idealne jako prezent
45,99 zł (154,85 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bounty Minis

Bounty Bounty Minis, 227 g

  • 7 sztuk
  • Pakowane oddzielnie
  • Czekolada z miąższem kokosowym
16,99 zł (74,85 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tony's Chocolonely Czekolada mleczna 32%

Tony's Chocolonely Czekolada mleczna 32%, 180 g

  • Czysta, czekoladowa przyjemność
  • Ze sprawiedliwego handlu
  • W 100% bez niewolnictwa
20,99 zł (116,61 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio baton owsiany, jagody

Alnatura Bio baton owsiany, jagody, 60 g

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Pełnoziarniste płatki owsiane i jagody
6,99 zł (116,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tony's Chocolonely Czekolada mleczna 42% toffi i precel

Tony's Chocolonely Czekolada mleczna 42% toffi i precel, 180 g

  • Z prawdziwymi kawałkami precla
  • Chrupiące toffi
  • 100% fair i bez pracy niewolniczej
20,99 zł (116,61 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Wafelki Neapolitaner

Manner Wafelki Neapolitaner, 300g -​ 4 szt.

  • Tradycyjna specjalność
  • 5 cienkich, chrupiących wafli
  • Z kremem kakaowym z orzechami laskowymi
25,99 zł (86,63 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Czekolada z nadzieniem likierowym - ze skorupką cukrową

Camille Bloch Czekolada z nadzieniem likierowym -​ ze skorupką cukrową, czereśnia (z warstwą cukrową) (100 g)

  • Popularne alkohole
  • Szwajcarska czekolada mleczna
  • Z chrupiącą skórką cukrową
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Balisto Yoberry

Balisto Balisto Yoberry, 111 g

  • Oblane czekoladą
  • Delikatny krem
  • Z dzikimi jagodami
9,70 zł 10,99 zł (87,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

M&M's orzeszki ziemne

M&M's M&M's orzeszki ziemne, 800 g

  • Chrupiące orzeszki ziemne
  • Oblane czekoladą
  • Z polewą cukrową
66,00 zł (82,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tartuflanghe Chipsy truflowe

Tartuflanghe Chipsy truflowe, 100 g

  • Doprawione letnimi truflami
  • Delikatnie pieczone
  • Doskonałe do sosów i przekąsek
23,99 zł (239,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Celebrations Czekoladki

Celebrations Czekoladki, 1.435 g

  • 8 różnych odmian
  • Idealne do dzielenia się
  • Różnorodna przyjemność
157,00 zł (109,41 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą, 100 g

  • Najwyższa jakość
17,99 zł (179,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Zotter Schokoladen Bio orzechy włoskie i marcepan

Zotter Schokoladen Bio orzechy włoskie i marcepan (70 g)

  • Ręcznie robiona
  • Zmieszane z rumem
  • 50% zawartości kakao
21,99 zł (314,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio wafle orkiszowe, naturalne

Alnatura Bio wafle orkiszowe, naturalne, 100 g

  • Orkisz razowy dmuchany
  • Wysoka zawartość białka
  • Do spożywania bez lub z dodatkami
4,99 zł (49,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Wafle do lodów

Manner Wafle do lodów, 75 g

  • Pyszne kremowe nadzienie waniliowe
  • Z karmelizowanym cukrem
4,99 zł (66,53 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaskar

Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaskar, 65 g

  • Lekkie ziemiste i kawowe nuty
  • Prazona nuta orzechowo-drzewna
  • Intensywne nuty jagodowe
21,99 zł (338,31 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Biszkopty

Manner Biszkopty, 200 g

  • Smaczne
  • Najlepsze ciasto biszkoptowe
  • Jaja od kur z wolnego wybiegu
24,99 zł (124,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dolfin Gorzka czekolada

Dolfin Gorzka czekolada, Chipsy kakaowe (70 g)

  • Ekscytujące smaki
  • Składniki wysokiej jakości
  • Min. 60% zawartości kakao
18,20 zł 19,99 zł (260,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Lindt Choco Wafer Haselnuss Bag

Lindt Choco Wafer Haselnuss Bag, 135 g

  • Prażone orzechy laskowe i wafel kakaowy
  • Najlepszy krem gianduja i rozkosz
  • Idealne do dzielenia się i na prezent, stylowa prezentacja
29,99 zł (222,15 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Lindt Choco Wafer Milch Bag

Lindt Choco Wafer Milch Bag, 130 g

  • Czekolada mleczna i wafel kakaowy
  • Najlepszy krem gianduja i przyjemności
  • Idealne do dzielenia się i prezentowania
29,99 zł (230,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października