NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku - Udon, 111 g
Szczęście Udon, szybko przygotowane
10,99 zł
(99,01 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Gruby makaron udon
- Bogaty bulion
- Wyśmienity i rybny
Opis
Ta pyszna, aromatyczna zupa błyskawiczna z makaronem jest inspirowana tradycyjnymi japońskimi daniami udon i zapewnia smaczny posiłek w mgnieniu oka. Możesz spodziewać się grubego, pikantnego makaronu udon - znanego ze swojej wyjątkowo smacznej konsystencji.
Makaron otoczony jest bogatym bulionem, który doskonale łączy w sobie nuty rybne i pikantne. Praktyczny kubek jest idealny dla każdego, kto szuka szybkiego i łatwego, ale autentycznie smakującego posiłku!
Przygotowanie:
- Otwórz pokrywkę do połowy i dodaj przyprawy w proszku.
- Wlej wrzącą wodę do wysokości wewnętrznego oznaczenia.
- Zamknij pokrywkę i pozostaw do zaparzenia na 4 minuty.
- Dobrze wymieszaj i smacznego!
| Nr art.: | KK-9230 |
|---|---|
| Zawartość: | 111 g |
| EAN: | 08801043032308 |
| Numer producenta: | 9230 |
| Marki: | NONGSHIM |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, E - orzeszki ziemne, G - mleko, L - seler, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
Składniki
83 % makaron (mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, olej palmowy, sól, olej słonecznikowy, Emulgator (E322), Regulatory kwasowości (E501, E339, E500), barwnik (E101)), 9 % proszek przyprawowy (przyprawa (maltodekstryna, hydrolizowane białko roślinne, sól, ryba, glukoza), sól, cukier, glukoza, przyprawy (czarny pieprz (Piper nigrum), czerwona papryka chilli, Cebula), wzmacniacz smaku (E511, E627, E631, E508), wodorosty morskie, olej przyprawowy (olej rzepakowy, ryba, hydrolizowane białko roślinne)), 8 % płatki rybne i warzywne (smażony placek rybny (mąka pszenna, ryba, olej palmowy, kałamarnica pacyficzna), suszony placek rybny (ryba, skrobia ziemniaczana, skrobia pszenna), marchew, czosnek dęty, wodorosty morskie)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1771 / 423 kj / kcal |
| tłuszcz | 14 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,1 g |
| węglowodany | 67 g |
| w tym cukier | 5,2 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | 2,9 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Niemcy, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku - Udon
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.