NONGSHIM – przysmaki z Korei

NONGSHIM to lider rynku w dziedzinie autentycznych smaków Korei: od legendarnej ostrości Shin Ramyun po popularne przekąski, marka ta jest synonimem wysokiej jakości, pysznego jedzenia!

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Forma diety
Filtr

NONGSHIM: 27 artykułów

NONGSHIM Makaron instant (Chapagetti)

NONGSHIM Makaron instant (Chapagetti), 140 g

  • Aromatyczny sos bazowy
  • Miękki, gładki makaron
  • Szybki i łatwy w przygotowaniu
8,99 zł (64,21 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Kimchi Ramen

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Kimchi Ramen, 112 g

  • Gotowy w zaledwie kilka minut
  • Autentyczne płatki kimchi
  • Złożona baza smakowa zupy
10,56 zł 11,99 zł (94,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Krążki cebuli (Yangparing)

NONGSHIM Krążki cebuli (Yangparing), 50 g

  • Typowa koreańska przekąska
  • Pikantny i ostry smak cebuli
  • Chrupiąca i pikantna przekąska
7,99 zł (159,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron instant - Kimchi Ramyun

NONGSHIM Makaron instant -​ Kimchi Ramyun, 600 g

  • Gotowy w kilka minut
  • Autentyczne płatki kimchi
  • Kompleksowo przyprawiona baza zupy
37,99 zł (63,32 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron instant - Shin Ramyun Spicy

NONGSHIM Makaron instant -​ Shin Ramyun Spicy, 600 g

  • Ulubiony klasyk na całym świecie
  • Bardzo aromatyczny i z umami
  • Bogaty bulion z shiitake
37,99 zł (63,32 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron instant - Soon Veggie Ramyun Mild

NONGSHIM Makaron instant -​ Soon Veggie Ramyun Mild, 112 g

  • W 100% wegański przepis
  • Łagodny i czysty smak
  • Szybki w przygotowaniu
7,99 zł (71,34 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron instant - Shin Ramyun Black

NONGSHIM Makaron instant -​ Shin Ramyun Black, 520 g

  • Najwyższej jakości ramen
  • Intensywny bulion wołowy
  • Mocne i pikantne umami
46,99 zł (90,37 zł / kg)

Dostawa do 15 października

NONGSHIM Makaron instant - Seafood mild

NONGSHIM Makaron instant -​ Seafood mild, 120 g

  • Intensywny smak owoców morza
  • Chrupiący makaron
  • Rosół o łagodnym smaku
7,99 zł (66,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron instant - Shin Ramyun Chicken

NONGSHIM Makaron instant -​ Shin Ramyun Chicken, 120 g

  • Mocny wywar z kurczaka
  • Harmonijna ostrość chili
  • Szybki i autentyczny
7,99 zł (66,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Spicy (Shin Ramen)

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Spicy (Shin Ramen), 68 g

  • Ulubiony klasyk na całym świecie
  • Bardzo aromatyczny i z umami
  • Bogaty bulion z shiitake
8,99 zł (132,21 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron instant - Makaron ziemniaczany

NONGSHIM Makaron instant -​ Makaron ziemniaczany, 100 g

  • Kruchy makaron ze skrobi ziemniaczanej
  • Łagodny, pikantny smak zupy
  • Szybki i smaczny posiłek
8,99 zł (89,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron instant - Super Spicy (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Makaron instant -​ Super Spicy (Red Shin Ramyun), 120 g

  • Ognista przyprawa chili
  • Shiitake, pak choi i przyprawa chilli
  • Szybkie przygotowanie
7,99 zł (66,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron instant Ansong Tangmyon

NONGSHIM Makaron instant Ansong Tangmyon, 125 g

  • Aromatyczny bulion
  • Pełnia smaku
  • Idealny do szybkich posiłków
7,99 zł (63,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Cracker Shrimps (Seawu Kang)

NONGSHIM Cracker Shrimps (Seawu Kang), 75 g

  • Intensywny smak krewetek
  • Z prawdziwymi krewetkami
  • Idealnie chrupiąca przekąska
8,99 zł (119,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Shin Ramyun, bardzo ostry, Big Bowl

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Shin Ramyun, bardzo ostry, Big Bowl, 114 g

  • Ulubiony klasyk na całym świecie
  • Bardzo aromatyczny i z umami
  • Bogaty bulion z shiitake
11,99 zł (105,18 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku - Udon

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Udon, 111 g

  • Gruby makaron udon
  • Bogaty bulion
  • Wyśmienity i rybny
11,99 zł (108,02 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Makaron instant - Seafood Spicy Neoguri

NONGSHIM Makaron instant -​ Seafood Spicy Neoguri, 600 g

  • Intensywny smak owoców morza
  • Chrupiący makaron
  • Ognisty, pikantny bulion
38,99 zł (64,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Cracker Shrimps Hot + Spicy

NONGSHIM Cracker Shrimps Hot + Spicy, 75 g

  • Intensywny smak krewetek
  • Smak kimchi i pikantna nuta
  • Również jako chrupiąca posypka
8,99 zł (119,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Spicy Chicken

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Spicy Chicken, 100 g

  • Mocny wywar z kurczaka
  • Pikantny smak
  • Szybki i autentyczny
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Bowl Noodle - Kimchi (Sabalmyun)

NONGSHIM Bowl Noodle -​ Kimchi (Sabalmyun), 100 g

  • Autentyczny smak kimchi
  • Ostre i pikantne
  • Bardzo szybkie do przygotowania w kubku
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NONGSHIM Chipsy Shrimps

NONGSHIM Chipsy Shrimps, 75 g

  • Egzotyczny aromat krewetek
  • Chrupiące z mąką z tapioki
  • Idealny dodatek do dań azjatyckich
9,99 zł (133,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Veggie Ramyun, Mild

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Veggie Ramyun, Mild, 67 g

  • Doskonały i wegański posiłek instant
  • Łagodny, klarowny bulion warzywny
  • Chrupiące płatki warzywne
8,99 zł (134,18 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Hot & Spicy

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Hot & Spicy, 100 g

  • Intensywnie pikantne doznania
  • Pikantny i aromatyczny
  • Możliwość własnej interpretacji
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Super Spicy (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Super Spicy (Red Shin Ramyun), 68 g

  • Ognisty aromat chili
  • O smaku shiitake i chili
  • Szybkie przygotowanie
8,99 zł (132,21 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny w kubku - Shrimp, Big Bowl

NONGSHIM Makaron błyskawiczny w kubku -​ Shrimp, Big Bowl, 115 g

  • Intensywny smak krewetek
  • Miękki, elastyczny makaron
  • Wyśmienity, pikantny bulion
11,99 zł (104,26 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron instant - Seafood (Modumheamul Tangmyun)

NONGSHIM Makaron instant -​ Seafood (Modumheamul Tangmyun), 125 g

  • Delikatny smak owoców morza
  • Szybka kuchnia azjatycka
  • Najlepsza jakość NONGSHIM
8,99 zł (71,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron instant - Seafood (Cham Pong Ramen)

NONGSHIM Makaron instant -​ Seafood (Cham Pong Ramen), 124 g

  • Inspirowane przez Jjamppong
  • Pikantny, aromatyczny bulion
  • Charakterystyczny smak owoców morza
8,99 zł (72,50 zł / kg)

Dostawa do 30 października