Ölmühle Fandler

Cudowny sekret ...

To tradycja bogata w urodzajne gleby, gdzie w Pöllauer Tal, żyje i pracuje z pasją od pokoleń rodzina Fandler. W tym regionie wielowiekowej kultury pozostawiamy czas dla tych, którzy go potrzebują. Owoce mają czas, aby dojrzeć i czekają z cierpliwością, aż nadejdzie czas, aby wydobyć z nich wszekie tajemnice: ich wysokiej jakości oleje.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości Forma diety
Filtr

Ölmühle Fandler: 1 - 30 z 35 artykułów

Ölmühle Fandler Bio olej z orzeszków ziemnych

Ölmühle Fandler Bio olej z orzeszków ziemnych, 500 ml

  • Orzechowo-ziemisty
  • Cudownie aromatyczny
  • Intensywny smak
101,00 zł (202,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów makadamia, 100 ml

  • Organiczny luksusowy olej
  • Prawdziwa pyszność
  • Rewelacja smakowa
63,00 zł (630,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne

Ölmühle Fandler Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne, 500 g

  • 100% pestki dyni
  • Wyjątkowa przekąska
  • Do pieczenia, udoskonalania i dekoracji
57,00 zł (114,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio sól z orzechami laskowymi

Ölmühle Fandler Bio sól z orzechami laskowymi, 150 g

  • Delikatny słodki zapach
  • Czysty smak
  • Bez dodatków zapachowych
25,99 zł (173,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów laskowych

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów laskowych, 250 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Delikatny aromat nugatu
  • Intensywny słodki smak
101,00 zł (404,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej z pestek dyni

Ölmühle Fandler Bio olej z pestek dyni, 500 ml

  • Głęboki zielony kolor
  • Mocny smak
  • Orzechowy, aksamitny, aromatyczny
121,00 zł (242,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów włoskich

Ölmühle Fandler Bio olej z orzechów włoskich, 500 ml

  • Tłoczony na zimno
  • Intensywny orzechowy smak
  • Z ręcznie siekanych orzechów włoskich
130,00 zł (260,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bi olej sezamowy

Ölmühle Fandler Bi olej sezamowy, 500 ml

  • Idealny do kuchni azjatyckiej
  • Wykonane z jasnych, nieobranych nasion
  • Uszlachetnia wiele potraw
101,00 zł (202,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczna oliwa z oliwek

Ölmühle Fandler Organiczna oliwa z oliwek, 500 ml

  • Owocowa i mocna
  • Delikatna w smaku
  • Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych
58,00 zł (116,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej konopny

Ölmühle Fandler Bio olej konopny, 500 ml

  • Orzechowy, wytrawny
  • Tłoczony na zimno
  • Do udoskonalania
141,00 zł (282,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej migdałowy

Ölmühle Fandler Bio olej migdałowy, 250ml

  • wspaniały smak marcepana
  • ze słodkich migdałów
  • harmonizuje z deserami
101,00 zł (404,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio migdały

Ölmühle Fandler Bio migdały, 180 g

  • Już blanszowanie
  • Delikatne i lekko słodkie
  • Również do pieczenia
37,99 zł (211,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczny olej z pestek winogron

Ölmühle Fandler Organiczny olej z pestek winogron, 100ml

  • Wspaniały aromat
  • Bardzo aromatyczny pasujący do warzyw i sałat
  • Nadaje się do smażenia mięsa, ryb, grzybów
63,00 zł (630,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Mąka z nasion dyni

Ölmühle Fandler Mąka z nasion dyni, 400 g

  • Idealna do kuchni wegańskiej
  • Delikatny orzechowy smak
  • Częściowo odolejona
29,99 zł (74,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczna sól z pestkami dyni

Ölmühle Fandler Organiczna sól z pestkami dyni, 150 g

  • Naturalna sól górska
  • Z prawdziwymi styryjskimi pestkami dyni
  • Bez wzmacniacza smaku
25,99 zł (173,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bo olej rzepakowy

Ölmühle Fandler Bo olej rzepakowy, 500 ml

  • orzechowy, korzenny, ziemisty
  • wspaniały do sałatek , warzyw i więcej
85,00 zł (170,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczne mąka z siemienia lnianego

Ölmühle Fandler Organiczne mąka z siemienia lnianego, 400 g

  • Delikatna suche w smaku
  • Do chleba, ciast i ciastek
  • Cenny składnik również do kuchni wegańskiej
29,99 zł (74,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Styryjskie ekologiczne pestki dyni prażone i solone

Ölmühle Fandler Styryjskie ekologiczne pestki dyni prażone i solone, 420 g

  • Unikalny aromat
  • Ciekawa nuta smakowa
  • Podkreśla smak sałatek i innych potraw
62,00 zł (147,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Ekologiczne nasiona sezamu

Ölmühle Fandler Ekologiczne nasiona sezamu, 180 g

  • Orzechowy smak
  • Wysoka zawartość selenu
  • Zawiera wiele minerałów
25,99 zł (144,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczne pestki dyni w czekoladzie mieszanka

Ölmühle Fandler Organiczne pestki dyni w czekoladzie mieszanka, 180 g

  • Chrupiąca przekąska
  • Wyjątkowo dobre
  • W 3 rodzajach czekolady
47,99 zł (266,61 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczny olej krokoszowy

Ölmühle Fandler Organiczny olej krokoszowy, 250 ml

  • Do udoskonalania
  • Mocny aromat
  • Lekko orzechowy smak
70,00 zł (280,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej z maku

Ölmühle Fandler Bio olej z maku, 250ml

  • Tłoczony z niebieskiego maku
  • Mocny i delikatny w smaku
  • Do dań słonych i słodkich
83,00 zł (332,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczny olej słonecznikowy

Ölmühle Fandler Organiczny olej słonecznikowy, 500 ml

  • Idealne do sałatek, kukurydzy i soczewicy
  • Niepowtarzalny smak
  • Nadaje się do „ssania oleju”
75,00 zł (150,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Ocet jabłkowy ekologiczny

Ölmühle Fandler Ocet jabłkowy ekologiczny, 250 ml

  • Intensywny cierpki aromat
  • Kwasowość owocowa
  • Starzenie w dębowych beczkach
29,99 zł (119,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio sól z nasionami konopi

Ölmühle Fandler Bio sól z nasionami konopi, 150 g

  • Delikatna metoda tłoczenia tłocznią stemplową
  • Przyjemny zapach trawy
  • Orzechowy smak
25,99 zł (173,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Bio olej z lnicznika

Ölmühle Fandler Bio olej z lnicznika, 250 ml

  • Olejek lniankowy
  • Dobry smak
  • Długi czas przydatności
60,00 zł (240,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczna mąka chia

Ölmühle Fandler Organiczna mąka chia, 400 g

  • Idealna do wiązania sosów i potraw
  • Cenny dostawca Omega-3
  • Delikatny aromat orzechowy
42,99 zł (107,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczne orzechy makadamia

Ölmühle Fandler Organiczne orzechy makadamia, 160 g

  • Idealna przekąska
  • Kremowy smak orzechów
  • Nadają się również do pesto
46,99 zł (293,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczne ziarna słonecznika

Ölmühle Fandler Organiczne ziarna słonecznika, 500 g

  • Łuskane
  • Aromatyczne
  • Idealnie pasują do sałatek
39,99 zł (79,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Fandler Organiczne siemię lniane

Ölmühle Fandler Organiczne siemię lniane, 600 g

  • Bogate w błonnik
  • Udoskonali wiele potraw
  • Do musli, gotowania i pieczenia
34,99 zł (58,32 zł / kg)

Dostawa do 6 października