Ölmühle Fandler Bio olej z maku, 250ml

Idealny do doprawiania

83,00 zł

(332,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250ml

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Tłoczony z niebieskiego maku
  • Mocny i delikatny w smaku
  • Do dań słonych i słodkich

Kupowane często z Waldviertler Graumohn g.U. Mak lekarski z Waldviertel z Austrii, CNP, niezmielony, 250 g

Ölmühle Fandler Bio olej z maku, 250ml 83,00 zł (332,00 zł / l)
Waldviertler Graumohn g.U. Mak lekarski z Waldviertel z Austrii, CNP, niezmielony, 250 g 11,99 zł (47,96 zł / kg)
Cena całkowita: 94,99 zł
Opis

Marzy Ci się czasem pyszny makaron z makiem babci? Z organicznym olejem makowym Fandler możesz nie tylko spełnić te i inne słodkie sny. Olej tłoczony z austriackiego maku niebieskiego z ekologicznych upraw smakuje jednocześnie mocno i delikatnie. Aromat doskonale współgra więc również z pikantnymi potrawami.

Zastosowanie: tłoczony na zimno organiczny olej z nasion maku powinien być tylko lekko podgrzewany i nie nadaje się do smażenia lub gotowania, ale do rafinacji gotowej żywności.

Możesz również wypróbować organicznego oleju z nasion maku Fandler do:

  • Warzyw i warzyw surowych (rzodkiewka, boćwina, marchew, ziemniaki, szparagi)
  • Dodatków, dań wegetariańskich (mozzarella z pomidorami, kluski ziemniaczane, gnocchi)
  • Zup i sosów (krem brokułowy, krem szparagowy, krem ziemniaczany, zupa porowa)
  • Deserów (lody cytrynowe, naleśniki, knedle drożdżowe, nadzienie makowe, kluski ziemniaczane, bułki, knedle twarogowe)
  • Sałaty liściastej (sałata dębolistna)
Nr art.: OEF-mb02
Zawartość: 250 ml
EAN: 9006045131021
Numer producenta: mb02
Marki: Ölmühle Fandler
Znak jakości: Znak ekologiczny UE / spoza UE
Pochodzenie: Europa
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
Składniki

bio olej z nasion maku tłoczony na zimno

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 3768 / 900 kj / kcal
tłuszcz 100 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 13 g
  w tym proste nienasycone kwasy tłuszczowe 19 g
  w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe 68 g
węglowodany 0 g
  w tym cukier 0 g
białko 0 g
sól 0 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Ölmühle Fandler GmbH, Prätis 1, 8225, Pöllau, Austria, www.fandler.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Ölmühle Fandler Bio olej z maku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena