Nasiona do chrupania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Nasiona: 1 - 30 z 80 artykułów

Steirerkraft Naturalne pestki dyni

Steirerkraft Naturalne pestki dyni, 200 g

  • 100% styryjskich pestek dyni
  • Lekko prażone
  • Idealne jako przekąska, gotowania i pieczenia
15,99 zł (79,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z gorzką czekoladą, 100 g

  • Najwyższa jakość
17,99 zł (179,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

BioKing Pestki dyni bio

BioKing Pestki dyni bio, 250 g

  • Suszone delikatnie w 40°C
  • Idealne do potraw pełnowartościowych
  • Charakterystyczny orzechowy smak
22,99 zł (91,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Steirerkraft Pestki dyni BIO

Steirerkraft Pestki dyni BIO, 200 g

  • Delikatny orzechowy smak
  • Idealne jako przekąska lub dodatek do potraw
  • Najlepsza jakość ze Styrii
21,99 zł (109,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Organiczne nasiona słonecznika surowe

Schalk Mühle Organiczne nasiona słonecznika surowe, 300 g

  • 100% z Austrii
  • Wegańskie i bez laktozy
  • Do podjadania, gotowania i pieczenia
19,99 zł (66,63 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne

Ölmühle Fandler Styryjskie organiczne nasiona dyni, naturalne, 500 g

  • 100% pestki dyni
  • Wyjątkowa przekąska
  • Do pieczenia, udoskonalania i dekoracji
57,00 zł (114,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z mleczną czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z mleczną czekoladą, 100 g

  • Najwyższa jakość
17,99 zł (179,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

BioKing Nasiona słonecznika premium bio

BioKing Nasiona słonecznika premium bio, 500 g

  • Idealne do sałatek i zup
  • Do pieczenia
15,99 zł (31,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z cynamonem

Berghofer Farmery Pestki dyni z cynamonem, 100 g

  • Najwyższa jakość
  • Świetne wrażenia smakowe
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Steirerkraft Pestki dyni tarte

Steirerkraft Pestki dyni tarte, 200 g

  • Praktyczna forma
  • Wyśmienity smak
  • Do potraw słodkich i pikantnych
19,99 zł (99,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio pestki słonecznika

Alnatura Bio pestki słonecznika, 500 g

  • Lekko orzechowy smak
  • Jakość bio
  • Wszechstronne zastosowanie
11,99 zł (23,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Steirerkraft Pestki dyni do wypieków jakość A

Steirerkraft Pestki dyni do wypieków jakość A, 1.000 g

  • Idealne do chleba z pestkami dyni
  • 100% z Austrii
  • Wszechstronne zastosowanie
58,00 zł (58,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio mieszanka ziaren do sałatek

Alnatura Bio mieszanka ziaren do sałatek, 100 g

  • Idealne również jako przekąska
  • Z ziarnami słonecznika i innymi
  • Opakowanie, które można ponownie zamknąć
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Naturalne pestki z dyni

Berghofer Farmery Naturalne pestki z dyni, 125g

  • Najwyższa jakość
12,99 zł (103,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni sól i karmel

Berghofer Farmery Pestki dyni sól i karmel, 100 g

  • Prażone pestki dyni
  • Ze Styrii
  • Delikatna słodycz ze słonym akcentem
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Seeberger Prażone pestki dyni

Seeberger Prażone pestki dyni, 150 g

  • Delikatny prażony aromat
  • Słodki smak
  • Słodka i wytrawna przekąska
17,99 zł (119,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio nasiona słonecznika

Alnatura Bio nasiona słonecznika, 250 g

  • Lekko orzechowy
  • Popularna przekąska
  • Do pieczenia i doprawiania
7,99 zł (31,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Solone pestki dyni

Berghofer Farmery Solone pestki dyni, 100g

  • Najwyższa jakość
  • Jako przekąska lub dodatek
13,99 zł (139,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Steirerkraft Pestki dyni w mlecznej czekoladzie

Steirerkraft Pestki dyni w mlecznej czekoladzie, 100 g

  • 100% styryjskich pestek dyni
  • W doskonałej, delikatnej mlecznej czekoladzie
  • Idealna, słodka przekąska w przerwie
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z białą czekoladą

Berghofer Farmery Pestki dyni z białą czekoladą, 100 g

  • Prawdziwe styryjskie pestki dyni
  • Z białą czekoladą
17,99 zł (179,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Styryjskie ekologiczne pestki dyni prażone i solone

Ölmühle Fandler Styryjskie ekologiczne pestki dyni prażone i solone, 420 g

  • Unikalny aromat
  • Ciekawa nuta smakowa
  • Podkreśla smak sałatek i innych potraw
62,00 zł (147,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Farmery Pestki dyni z wanilią

Berghofer Farmery Pestki dyni z wanilią, 100 g

  • Najwyższa jakość
  • Delikatna słodycz
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczne pestki dyni w czekoladzie mieszanka

Ölmühle Fandler Organiczne pestki dyni w czekoladzie mieszanka, 180 g

  • Chrupiąca przekąska
  • Wyjątkowo dobre
  • W 3 rodzajach czekolady
47,99 zł (266,61 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pestki dyni pokryte ciemną czekoladą i kawą

Berghofer Mühle Pestki dyni pokryte ciemną czekoladą i kawą, 100 g

  • Pokryte ciemną czekoladą
  • Z kawą w proszku
  • Smaczna przekąska
22,99 zł (229,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schadler Pestki dyni "wanilia truskawka"

Schadler Pestki dyni "wanilia truskawka", 60 g

  • Owocowe i słodkie
  • Dla wszystkich łasuchów
16,99 zł (283,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TIMI Ekologiczne nasiona dyni ciemne

TIMI Ekologiczne nasiona dyni ciemne, 100 g

  • Jakość BIO
  • Najlepsza ciemna czekolada
29,99 zł (299,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Berghofer Mühle Pestki dyni z czekoladą mleczną

Berghofer Mühle Pestki dyni z czekoladą mleczną, 100 g

  • Z pyszną czekoladą
  • Słodko-orzechowy smak
25,99 zł (259,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Altmüller Pestki dyni, prażone

Altmüller Pestki dyni, prażone, 100 g

  • Mała przekąska
  • Do doprawiania innych potraw
12,99 zł (129,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TIMI BIO pestki dyni „biała czekolada”

TIMI BIO pestki dyni „biała czekolada”, 100 g

  • Wysoka jakość
  • Pyszna przekąska
30,99 zł (309,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Hofladen Hirschmann Naturalne pestki dyni

Hofladen Hirschmann Naturalne pestki dyni, 200 g

  • Idealne jako przekąska i do pieczenia
  • Starannie dobrane
  • Wegańskie
17,99 zł (89,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października