Kolendra do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Kolendra: 18 artykułów

Sonnentor Koriander

Sonnentor Koriander, cały (35 g)

  • Idealny tajskiego curry
  • Pikantny-leśny zapach
  • Bardzo wszechstronna
12,99 zł (371,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Kolendra mielona

KOTÁNYI Kolendra mielona, 30 g

  • Orzechowy smak
  • Słodko-ostry smak
  • Zapewniają orientalne nuty
13,99 zł (466,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbaria Kolendra cała

Herbaria Kolendra cała, 40 g

  • Certyfikat hodowli organicznej
  • Wspaniały aromat
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczne siekane liście kolendry

Cosmoveda Organiczne siekane liście kolendry, 15 g

  • Bardzo popularne
  • Często stosowane
13,99 zł (932,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Kolendra

Sonnentor Kolendra, 15 g

  • Słodko-kwaśny aromat
  • Idealna do tajskiego curry & Guacomole
  • Intensywny smak
12,99 zł (866,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczna mielona kolendra

Cosmoveda Organiczna mielona kolendra, 70 g

  • Nasiona i liście bogate w linalol i kumarynę,
  • Składnik curry
29,99 zł (428,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Kolendra cała

KOTÁNYI Kolendra cała, 28 g

  • Łagodny-korzenny smak
  • Do potraw indyjskich
  • Przypomina pomarańcz i cynamon
13,99 zł (499,64 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio kolendra, zmielona

Alnatura Bio kolendra, zmielona, 40 g

  • Wszechstronna w użyciu
  • Głębia smaku
  • 100% organiczna jakość
8,99 zł (224,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Exotic Food Siekana kolendra w oleju sojowym

Exotic Food Siekana kolendra w oleju sojowym, 100 g

  • Autentyczna, siekana kolendra
  • Idealna do curry, zup i dipów
  • Gotowa do użycia w oleju sojowym
14,99 zł (149,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Organiczna cała kolendra

Classic Ayurveda Organiczna cała kolendra, 60 g

  • Gorzki i ostry
  • Równoważy wszystkie 3 dosze
  • Promuje Agni
19,99 zł (333,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczna kolendra w całości

Cosmoveda Organiczna kolendra w całości, 200 g

  • Nasiona i liście bogate w linalol i kumarynę,
  • Składnik curry
62,00 zł (310,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Österreichische Bergkräuter Kolendra

Österreichische Bergkräuter Kolendra, cała, 40 g

  • Ostry smak
  • Gorzki aromat
  • Uniwersalne zastosowanie
12,99 zł (324,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ehrenwort BIO liście kolendry z Austrii

Ehrenwort BIO liście kolendry z Austrii, 13 g

  • Aromatyczna świeżość
  • Udoskonali zimne i ciepłe potrawy
  • Z austriackiej uprawy ekologicznej
17,99 zł (1 383,85 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Kolendra - cała

KOTÁNYI Kolendra -​ cała, 250 g

  • Słodki, aromatyczny smak
  • Idealna do wypieków
  • Pikantny składnik
25,99 zł (103,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Kolendra liście krojone

KOTÁNYI Kolendra liście krojone, 100 ml (11 g)

  • Delikatny aromat
  • Pochodzi z regionu śródziemnomorskiego
  • Uniwersalna
15,99 zł (1 453,64 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Cięte liście organicznej kolendry

Classic Ayurveda Cięte liście organicznej kolendry, 15 g

  • Przyjemnie pikantny
  • Do sałatek, zup i warzyw
  • Idealny do ryb, drobiu i mięsa
24,99 zł (1 666,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ConFusion Organiczna kolendra mielona

ConFusion Organiczna kolendra mielona, 40 g

  • Świeża i pożywna
  • Do wielu różnych mieszanek przypraw
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ehrenwort Bio nasiona kolendry

Ehrenwort Bio nasiona kolendry, 25 g

  • Orzechowy smak
  • Lekko pikantny aromat
  • Idealne do dań kuchni indyjskiej
17,99 zł (719,60 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny